Kategorie Cukroví

Článek
Trápí vás povánoční kila? Zbavte se jich jednoduše pomocí těchto rad
Trápí vás povánoční kila? Zbavte se jich jednoduše pomocí těchto rad Během vánočních svátku a bujarých silvestrovských oslav se téměř každá z nás přestane hlídat a užívá si všech dobrot plnými doušky. Jenže najednou je leden a ručička váhy je neúprosná. Jak se tedy povánoční kil zbavit snadno a rychle?
Článek
Vánoční cukroví celebrit. Kdo se pustil do pečení perníčků a kdo se podělil o recept?
Vánoční cukroví celebrit. Kdo se pustil do pečení perníčků a kdo se podělil o recept? Už máte nepečeno? Rozhodně nejste sami. Pečení vánočního cukroví mají za sebou také některé známé tváře z řad českých a slovenských celebrit, které se svými sladkými výtvory pochlubily na Instagramu. Kdo tedy oblékl zástěru, postavil se k válu a napekl pro svou rodinu tradiční vánoční cukroví?
Článek
Domácí nízkokalorické Raffaello, které si můžete dopřát bez výčitek
Domácí nízkokalorické Raffaello, které si můžete dopřát bez výčitek Vánoce nejsou zrovna svátky, kdy bychom především my ženy jásaly. Tím hlavně myslíme to, že naše dieta je rázem ta tam! Začíná to sladkostmi na Mikuláše, přes vánočního smaženého kapra s bramborovým salátem a cukroví, které prostě musíme ochutnat až po obležené mísy a chlebíčky na Silvestra.
Článek
Jak nepřibrat o Vánocích? Díky těmto fíglům si o svátcích dopřejete, ale nepřiberete ani deko navíc
Jak nepřibrat o Vánocích? Díky těmto fíglům si o svátcích dopřejete, ale nepřiberete ani deko navíc Cukroví, kapru s bramborovým salátem, chlebíčkům a dalším dobrůtkám se o Vánocích zkrátka nedá odolat. O to horší ale je, když si po novém roce stoupnete na váhu a ručička vám ukáže o několik kilogramů navíc. No, není to k zbláznění? Prozradíme vám ale několik fíglů, díky kterým si na Vánoce dopřejete, ale nepřiberete ani deko navíc. Zde jsou!
Článek
Recept na margotkové kuličky: Nepečené vánoční cukroví, po kterém se zapráší
Recept na margotkové kuličky: Nepečené vánoční cukroví, po kterém se zapráší Burizonové koule, medovníkové kuličky, raffaello nebo kokosová roláda patří k oblíbeným druhům nepečeného vánočního cukroví, které nesmí chybět na svátečně prostřeném stole. Už jste ale vyzkoušeli margotkové kuličky? Pokud patříte mezi příznivce tyčinky Margot, recept na margotkové kuličky je pro vás jako stvořený.
Článek
Vánoční přejídání: Jak se mu vyhnout a užít si svátky bez výčitek?
Vánoční přejídání: Jak se mu vyhnout a užít si svátky bez výčitek? Vánoce – svátky klidu, míru a především dobrého jídla. Mnoho Čechů se více jak na vánoční dárky těší na poctivou porci smaženého kapra s bramborovým salátem a samozřejmě na skvělé cukroví. Vždyť Vánoce jsou jen jednou do roka! Jak si ale dosyta užít Vánoce se vším, co k nim patří a zároveň se zbytečně nepřejídat a netrápit se výčitkami?
Článek
Ze života slepce Ondřeje Zmeškala: Vánoce v temnotě
Ze života slepce Ondřeje Zmeškala: Vánoce v temnotě Když nevidíte, může se vám snadno stát, že spasete všechno, co vám přijde zrovna pod ruku! Sám jsem se o tom mohl přesvědčit na jednom vánočním večírku. Bylo zde jídla, kam jen dohlédnete, a když zrovna nedohlédnete, tak aspoň našmátráte!
(1) Načíst více