Kategorie Moučníky

Článek
Koláč Ženský rozmar uvítá doma i každý muž. Vyzkoušejte recept
Koláč Ženský rozmar uvítá doma i každý muž. Vyzkoušejte recept Ženské rozmary jsou různé, a zvláště muži je příliš nemusí. Výjimku však představuje koláč zvaný Ženský rozmar, na kterém si rádi pochutnají i pánové. Prozradíme vám, v čem je tento moučník výjimečný. Také vám přinášíme ten nejlepší recept na Ženský rozmar, který můžete doma vyzkoušet i vy.
Článek
Vláčný cuketový perník s marmeládou: Vyzkoušejte jednoduchý hrnkový recept
Vláčný cuketový perník s marmeládou: Vyzkoušejte jednoduchý hrnkový recept Cuketa je skvělá do slaných i sladkých receptů. Výborným moučníkem, který se vám doslova rozplyne na jazyku, je bezkonkurenčně cuketový perník. Vyzkoušejte následující hrnkový recept, pomocí kterého si rychle a snadno upečete nadýchaný a extra vláčný cuketový perník s marmeládou.
Článek
Mraky na plech: Vyzkoušejte recept na nadýchané řezy z odpalovaného těsta
Mraky na plech: Vyzkoušejte recept na nadýchané řezy z odpalovaného těsta Chtěli byste si upéct něco chutného a jedinečného? Připravte si mraky na plech. Ač zní název tohoto řezu z odpalovaného těsta zvláštně, výsledek je neskutečný. Přinášíme recept na mraky z odpalovaného těsta, na kterém si můžete pochutnat i vy.
Článek
Buchta orgasmus vás překvapí svou chutí. Vyzkoušejte vynikající recept
Buchta orgasmus vás překvapí svou chutí. Vyzkoušejte vynikající recept Chcete si připravit rychlý, snadný a výborný moučník? Vyzkoušejte buchtu orgasmus. Jak už její netradiční název napovídá, když ji ochutnáte, budete mít doslova nebe v hubě. Přinášíme recept na buchtu orgasmus, který rozhodně stojí za vyzkoušení.
Článek
Jak použít pečicí papír, aby se nekroutil? Vyzkoušejte jednoduchý trik se zmačkáním a vodou
Jak použít pečicí papír, aby se nekroutil? Vyzkoušejte jednoduchý trik se zmačkáním a vodou Pečicí papír je univerzálním pomocníkem při pečení dortů, moučníků, ale i zeleniny nebo masa. Jistě jste si už ale někdy položili otázku, jak dát pečící papír do formy, aby se nekroutil a nedělal neplechu. Aby pečicí papír dokonale přilnul k plechu nebo také k dortové formě, vyplatí se znát následující trik, který si nebudete moci vynachválit.
Článek
Tipy na výborné moučníky na neděli: Vyzkoušejte pět jednoduchých a rychlých receptů
Tipy na výborné moučníky na neděli: Vyzkoušejte pět jednoduchých a rychlých receptů Nevíte, co upéct na neděli? Máme pro vás hned několik tipů na výborné moučníky ke kávě. Tyto pečené řezy, buchty či koláče jsou velmi jednoduché a rychlé na přípravu a slibují dokonalý výsledek. Jaký moučník na neděli tedy stojí za to připravit?
Článek
Slaný karamel z 6 ingrediencí, který zůstane stále tekutý: Tento jednoduchý recept chutná v dezertech nebo jen tak
Slaný karamel z 6 ingrediencí, který zůstane stále tekutý: Tento jednoduchý recept chutná v dezertech nebo jen tak Zajímá vás jak na domácí slaný karamel? Máme pro vás velmi jednoduchý recept z 6 ingrediencí. Podle něj si snadno uděláte delikátní tekutý karamel slané chuti, který neztuhne a který bude stále připomínat karamelovou omáčku. Jak tedy postupovat?