Kategorie Symptomy

Článek
Co oči prozradí o vašem zdraví? Nepodceňujte jejich "řeč"
Co oči prozradí o vašem zdraví? Nepodceňujte jejich "řeč" Ačkoliv nikdo neví, odkud se staré rčení, že oči jsou oknem do duše, vzalo, skrývá se v něm tolik pravdy, až je to děsivé. Oči dokážou o nás i našem zdraví vypovědět opravdu hodně, stačí si jen všímat nepatrných příznaků. Které příznaky to jsou a co nám jimi chce tělo říct?
Článek
Příznaky infarktu, které se objevují zejména u žen!
Příznaky infarktu, které se objevují zejména u žen! Když nás ženy postihne infarkt, průběh bohužel není stejný jako u mužů. U obou pohlaví se symptomy klasického infarktu značně liší a mnohdy spousta žen ani netuší, že třeba právě infarkt prodělaly.
Článek
Desatero hlavních příznaků rakoviny, které my ženy velmi často přehlížíme!
Desatero hlavních příznaků rakoviny, které my ženy velmi často přehlížíme! Ačkoliv je o nás ženách známo, že na své zdraví dbáme přeci jen o něco více než muži, i nám se může bohužel stát, že příznaky, které mohou být známkou rakoviny, začneme přehlížet a nepřipisovat jim žádnou váhu. Jenže to je obrovská chyba!
Článek
Šestice symptomů, které zavčasu odhalí rakovinu slinivky. Rozhodně je neignorujte!
Šestice symptomů, které zavčasu odhalí rakovinu slinivky. Rozhodně je neignorujte! V České republice je každoročně rakovina slinivky břišní diagnostikována přibližně 1600 pacientům a tím, že je to velmi zákeřný druh rakoviny, úmrtnost nese číslo téměř totožné.
Článek
Deset zásadních příznaků, že do sebe dostáváte až moc cukru. Dávejte si pozor, je to zabiják!
Deset zásadních příznaků, že do sebe dostáváte až moc cukru. Dávejte si pozor, je to zabiják! Většina lidí si myslí, že každý kdo má vysokou hladinu cukru v krvi musí být diabetik, jenže ona to tak není úplně pravda. Každý z nás může mít tento problém a ani o něm nevědět. Proto jsme se rozhodli sepsat pro vás seznam 10 příznaků, které vám napoví, zda nekonzumujete až příliš mnoho cukru.
Článek
Tato žena trpěla silnými bolestmi a výpadky paměti. Za vším stálo onemocnění, které může postihnout kohokoliv z nás!
Tato žena trpěla silnými bolestmi a výpadky paměti. Za vším stálo onemocnění, které může postihnout kohokoliv z nás! Když před několika měsíci začala 28letá sportovně založená Celeste Clancy i při naprosto běžných činnostech pociťovat obrovskou únavu a neustále ji bolela ramena, věděla, že je něco špatně…
Článek
6 důležitých věcí, které vám oči řeknou o vašem zdraví!
6 důležitých věcí, které vám oči řeknou o vašem zdraví! Jakékoliv onemocnění očí nebo i okolí očí bychom neměli podceňovat. Přece jenom se říká, že oči jsou oknem do duše, proto bychom se o ně měli i dostatečně starat, protože o našem zdraví dokážou leccos vypovědět.
Článek
Sedm hlavních signálů toho, že vaše tělo má nedostatek vitamínu D!
Sedm hlavních signálů toho, že vaše tělo má nedostatek vitamínu D! Vitamín D je velmi důležitý článek celého lidského těla a jeho nedostatek může způsobit vážné zdravotní problémy.
Článek
Zjistěte, jestli nemáte tělo plné toxinů. Víme, jak ho detoxikovat
Zjistěte, jestli nemáte tělo plné toxinů. Víme, jak ho detoxikovat V dnešní době se toxinům nikdo z nás nevyhne. I když se snažíte žít zdravě, se škodlivými látkami se setkáte v kupovaném ovoci, zelenině, masu, rybách a tak dále. Lidské tělo si s určitým množstvím dokáže poradit, i na něj je toho však někdy až trochu moc.