Kategorie Zdravá pleť

Článek
Zelený, červený, růžový či bílý jíl: K čemu jsou tyto pleťové jíly dobré a jak je používat?
Zelený, červený, růžový či bílý jíl: K čemu jsou tyto pleťové jíly dobré a jak je používat? Pleťové jíly dělají obrovskou službu pokožce obličeje. Ať už máte mastnou pleť se sklonem k akné, nebo citlivou či suchou pleť, léčivé jíly vám pomohou při kožních problémech a vaši tvář také dokonale vyčistí. Měla byste ale vědět, který druh pleťového jílu pro sebe vybrat a jak přesně jej používat.
Článek
Dívka se po 4 letech vzdala veganství a začala jíst maso: Co to s ní udělalo?
Dívka se po 4 letech vzdala veganství a začala jíst maso: Co to s ní udělalo? Mladá Holanďanka Kasumi Krissová byla čtyři roky zastánkyní veganského způsobu života. Poté přijala klasický jídelníček a dala se na potraviny živočišného původu, tedy i na maso. Na svém twitterovém účtu ukázala, jak ji pouhá třítýdenní konzumace kvalitního masa dokázala změnit zevnitř i zvenčí. Její životní příběh stojí opravdu za zamyšlení!
Článek
Přirozené pH pokožky: Jak jej udržíte na těch správných hodnotách?
Přirozené pH pokožky: Jak jej udržíte na těch správných hodnotách? Naše pokožka má v ideálním případě mírně kyselé pH. Pokud se hladina jejího pH nachází mezi 4,8 a 6, máte jistotu, že vaše kůže bude fungovat jako ochranný štít před toxiny a bakteriemi. Když ale její přirozené pH narušíte, těšte se minimálně na suché šupinky, akné, vyrážku, ekzém či vrásky. Jakým způsobem tedy pH pokožky udržíte v rovnováze?
Článek
Zapomeňte na plastiku a drahé krémy: Poradíme vám, jak na krásnou a bezchybnou pleť v několika jednoduchých krocích!
Zapomeňte na plastiku a drahé krémy: Poradíme vám, jak na krásnou a bezchybnou pleť v několika jednoduchých krocích! Která z nás by netoužila po krásné a bezchybné pleti? Zapomeňte na plastiku a drahé krémy, dokonalou tvář vám zajistí i pár jednoduchých triků, které nestojí skoro nic!
Článek
Jak na zdravou a na první pohled krásnou pleť? Řiďte se babskými radami!
Jak na zdravou a na první pohled krásnou pleť? Řiďte se babskými radami! Vaše pleť může být jemná a krásná i bez drahých krémů, stačí jen vědět, jak na to. Inspirovat se třeba můžete u zaručených tipů našich babiček, které si musely vystačit většinou jen s tím, co měly v kuchyni.
Článek
Deset věcí, které nás dělají zbytečně starší!
Deset věcí, které nás dělají zbytečně starší! Napadlo vás už někdy, že vypadáte starší, než doopravdy jste? Kromě genetiky existuje také mnoho dalších faktorů, které k tomu jak vypadáme, přispívají.
Článek
Ovoce pro vaši krásnou pleť
Ovoce pro vaši krásnou pleť Také toužíte po krásné a zdravě vypadající pleti? Neutrácejte zbytečně za drahou kosmetiku a jděte radši do lesa na jahody! I když už se nám léto přehouplo do druhé poloviny, pořád si ještě můžeme užívat velkého výběru…