Kategorie Chřipka

Článek
Vyčistěte svůj domov od virů chřipky: Co vše musíte dezinfikovat nebo vyhodit?
Vyčistěte svůj domov od virů chřipky: Co vše musíte dezinfikovat nebo vyhodit? Máte doma maroda s chřipkou, od kterého nechcete nic chytnout? Anebo jste se konečně zbavili chřipky vy sami a doufáte, že už neonemocníte? V tom případě byste měli od chřipkových virů důkladně vyčistit i svůj domov. Virus chřipky totiž dokáže přežít až 48 hodin, takže na vás může klidně číhat na každém rohu. Jak se jej zbavíte?
Článek
Máte chřipku? Vsaďte na mrkev
Máte chřipku? Vsaďte na mrkev Příchod podzimu se nepřetržitě blíží a s ním přichází období chřipek, které se nevyhnou nikomu z nás. Ačkoliv je to banální onemocnění, mnoho z nás jej přechází, čímž si přivodí zbytečné komplikace a jen prodlužování léčby.
Článek
Příběh ženy, která přežila svou vlastní smrt. Nyní je slavná sportovkyně, moderátorka a herečka
Příběh ženy, která přežila svou vlastní smrt. Nyní je slavná sportovkyně, moderátorka a herečka Dnes vám představíme Victorii Arlen, ženu, která se přes všechny nástrahy, které ji do života vstoupily, dokázala stát slavnou sportovkyní, moderátorkou a i herečkou.
Článek
Chřipka - onemocnění, které často podceňujeme
Chřipka - onemocnění, které často podceňujeme Jen málokdo se může v tomto chřipkovém období pochlubit, že ho ještě tato zákeřná nemoc neskolila. Někteří jsou dokonce tuto zimu nemocní již opakovaně. O tom, co to chřipka je, se pravděpodobně více rozepisovat ani nemusíme, avšak mezi lidmi kolují nejrůznější mýty, a proto je na čase uvést věci na pravou míru.
Článek
Vyzrajte v zimě na chřipku a nachlazení!
Vyzrajte v zimě na chřipku a nachlazení! Zima sice přináší spoustu radovánek, zároveň byste se však měli mít na pozoru. Jedná se totiž o období, kdy na náš organismus úspěšněji útočí viry. Důsledkem pak bývá chřipka a nachlazení.
Článek
Tyto bylinky vám uleví při nachlazení a chřipce!
Tyto bylinky vám uleví při nachlazení a chřipce! Ach jo, na podzim to zase začíná - nepříjemné nachlazení a chřipky. Pokud jste už také onemocněli, nemusíte do sebe cpát jednu pilulku za druhou. Naopak zkuste se léčit přírodní cestou. Při nachlazení a chřipce vám jednoznačně pomohou některé druhy bylinek, které mají doslova zázračnou moc!
Článek
Chcete efektivně zatočit s oparem, ječným zrnem nebo bradavicemi?
Chcete efektivně zatočit s oparem, ječným zrnem nebo bradavicemi? Když nás něco trápí, jak říká přísloví, je každá rada drahá! Tady jsou zcela zdarma, stačí se jen začíst a uvědomit si, že většinu neduhů jsme schopni vyléčit i bez pomoci chemie.
Článek
Jak se zbavit silné bolesti v krku během pouhých 4 hodin? Poradíme vám!
Jak se zbavit silné bolesti v krku během pouhých 4 hodin? Poradíme vám! Příchod podzimu, kdy se střídá ještě teplé počasí s chladným a deštivým, s sebou přináší typická onemocnění, jako je chřipka a angína. Dlouhé vysedávání v čekárně plné dalších nemocných a následně v lékárně, kde si předražené léky vyzvedáváme, nám také na zdraví moc nepřidá.
Článek
Koktejl zdraví v podobě syrového česneku a medu
Koktejl zdraví v podobě syrového česneku a medu Česnek je už dávno jednou z nejpopulárnějších surovin v téměř každé světové kuchyni. Díky tomu, že je doslova nabitý vitamíny, vápníkem, selenem a dalšími prospěšnými látkami, je česnek i přes svůj nelahodící zápach velmi dobrým zabijákem nemocí. Hlavně, když je konzumován syrový.
(3) Načíst více