Kategorie Fakta

Článek
Psychologické triky, které můžete využít v každodenním životě
Psychologické triky, které můžete využít v každodenním životě Možná už jste někdy přemýšleli nad tím, jak je možné, že někteří lidé dokážou nevídaným způsobem ovlivňovat lidi ve svém okolí a díky tomu dosáhnout všeho, co chtějí. Klíčem bývá nejen působivé charisma, ale i znalost psychologických triků. Tyto triky se můžete nyní naučit a začít používat i vy.
Článek
Vztahové dilema: Co je a co není považováno za nevěru?
Vztahové dilema: Co je a co není považováno za nevěru? Velmi zajímavým tématem, kterým se spousta vědců zabývá, jsou partnerské vztahy. Tentokrát se zaměřili na nevěru. V rámci výzkumů zpovídali a testovali muže i ženy a přišli na zajímavá fakta. A na ta se podíváme v dnešním článku.
Článek
Fakta a mýty o pohlavních chorobách. Na co si dát pozor?
Fakta a mýty o pohlavních chorobách. Na co si dát pozor? Aktivní sexuální život s sebou nese riziko onemocnění některou z pohlavních chorob, to jistě víme všichni. Jenže s tímto rizikem se pojí i jisté mýty, které nás zbytečně děsí a vytváří paniku.
Článek
Čtenářka píše: 8 faktů o vlasech, které jste určitě nevěděli!
Čtenářka píše: 8 faktů o vlasech, které jste určitě nevěděli! Přináším vám 8 faktů o vlasech,čtěte a budete zase o kapku chytřejší.
Článek
Fakta a statistiky o ženách ve vztahu
Fakta a statistiky o ženách ve vztahu Parádí se ženy kvůli mužům? Kdo platí na prvním rande? Je online randění stále ještě v kurzu? Co by ženy rády změnily na svých partnerech? Na tyto a podobné otázky se žen zeptal americký web askmen.com. Zajímají vás jejich odpovědi?
Článek
Zábavná fakta: Lidé s modrýma očima jsou mutanti, sex vás vyléčí z nemoci a Američani neví, co to je Slunce
Zábavná fakta: Lidé s modrýma očima jsou mutanti, sex vás vyléčí z nemoci a Američani neví, co to je Slunce Na světě existují věci, o kterých byste nikdy neřekli, že jsou pravdivé. Například to, že na jednoho člověka připadá milion mravenců. Podívejte se na neuvěřitelná a zábavná fakta o zemi.
Článek
Plešatí muži mají více sexu a ti oškliví lepší sperma. Jaké jsou další revoluční sexuální výzkumy?
Plešatí muži mají více sexu a ti oškliví lepší sperma. Jaké jsou další revoluční sexuální výzkumy? Vědci vyzkoumali mnoho překvapivých a až neuvěřitelných faktů o sexuálním životě a výběru partnerů. Na co si dát pozor, koho si vybrat jako otce vašich dětí a proč nepít moc coly?
Článek
Fakta o ženské masturbaci. Proč by měla být součástí života?
Fakta o ženské masturbaci. Proč by měla být součástí života? Masturbace – většina žena naoko dělá, že neví, o čem je řeč. Zkušenost s ní má ovšem takřka každá. Proč se ženy i v dnešní době stydí mluvit o tom, že masturbují? Řečeno slovy Woodyho Allena, vždyť se milují s člověkem, kterého mají opravdu rády.