Kategorie Fakta

Článek
Nejhorší pandemie v historii lidstva, které byly zákeřnější než koronavirus
Nejhorší pandemie v historii lidstva, které byly zákeřnější než koronavirus Celý svět v současné době děsí řádění nového koronaviru a mnoho lidí má strach o své životy a životy svých blízkých. Pokud se však podíváme do historie, zjistíme, že koronavirus je zatím jen slabý odvar toho, čím si lidstvo již muselo projít. Pojďme se dnes podívat na nejhorší pandemie, které nás v minulosti zasáhly.
Článek
Fakta a mýty o násilí na ženách
Fakta a mýty o násilí na ženách O násilí na ženách existuje mnoho mýtů. Takové mýty však mohou ovlivnit samotné ženy a ti, kteří jim mohou pomoci.
Článek
Psychologické triky, které můžete využít v každodenním životě
Psychologické triky, které můžete využít v každodenním životě Možná už jste někdy přemýšleli nad tím, jak je možné, že někteří lidé dokážou nevídaným způsobem ovlivňovat lidi ve svém okolí a díky tomu dosáhnout všeho, co chtějí. Klíčem bývá nejen působivé charisma, ale i znalost psychologických triků. Tyto triky se můžete nyní naučit a začít používat i vy.
Článek
Vztahové dilema: Co je a co není považováno za nevěru?
Vztahové dilema: Co je a co není považováno za nevěru? Velmi zajímavým tématem, kterým se spousta vědců zabývá, jsou partnerské vztahy. Tentokrát se zaměřili na nevěru. V rámci výzkumů zpovídali a testovali muže i ženy a přišli na zajímavá fakta. A na ta se podíváme v dnešním článku.
Článek
Fakta a mýty o pohlavních chorobách. Na co si dát pozor?
Fakta a mýty o pohlavních chorobách. Na co si dát pozor? Aktivní sexuální život s sebou nese riziko onemocnění některou z pohlavních chorob, to jistě víme všichni. Jenže s tímto rizikem se pojí i jisté mýty, které nás zbytečně děsí a vytváří paniku.
Článek
Čtenářka píše: 8 faktů o vlasech, které jste určitě nevěděli!
Čtenářka píše: 8 faktů o vlasech, které jste určitě nevěděli! Přináším vám 8 faktů o vlasech,čtěte a budete zase o kapku chytřejší.
Článek
Fakta a statistiky o ženách ve vztahu
Fakta a statistiky o ženách ve vztahu Parádí se ženy kvůli mužům? Kdo platí na prvním rande? Je online randění stále ještě v kurzu? Co by ženy rády změnily na svých partnerech? Na tyto a podobné otázky se žen zeptal americký web askmen.com. Zajímají vás jejich odpovědi?
Článek
Zábavná fakta: Lidé s modrýma očima jsou mutanti, sex vás vyléčí z nemoci a Američani neví, co to je Slunce
Zábavná fakta: Lidé s modrýma očima jsou mutanti, sex vás vyléčí z nemoci a Američani neví, co to je Slunce Na světě existují věci, o kterých byste nikdy neřekli, že jsou pravdivé. Například to, že na jednoho člověka připadá milion mravenců. Podívejte se na neuvěřitelná a zábavná fakta o zemi.
(2) Načíst více