Kategorie Léčba

Článek
Hrozí vám v budoucnu Alzheimerova choroba? Odhalí to tento krátký test!
Hrozí vám v budoucnu Alzheimerova choroba? Odhalí to tento krátký test! Alzheimerova choroba je neurodegenerativní onemocnění mozku, které postupně vede ke ztrátě paměti a dokáže narušovat myšlení a dokonce i lidský úsudek. Často však prvotní příznaky tohoto onemocnění lidé přehlíží a začnou svou nemoc řešit až v pokročilém stádiu.
Článek
Matka varuje ostatní rodiče před vyrážkami: vašemu dítěti může jít o život!
Matka varuje ostatní rodiče před vyrážkami: vašemu dítěti může jít o život! Rodiče malých dětí vědí, že vyrážky jsou u jejich ratolestí poměrně běžná věc. Mohou se objevit kvůli alergii, teplu ale mohou za ně i pleny či oblečení. Zkušení rodiče dokonce dokážou identifikovat, o jakou vyrážku jde a v klidu ji i vyléčit. Ovšem některé vyrážky by měly být zkontrolovány doktorem a o tom ví své La Vonne Palmer z Austrtálie...
Článek
Její nemocný syn ji prosil o to, aby mu odřízla ruce. To, co přišlo potom, ohromilo i samotné doktory!
Její nemocný syn ji prosil o to, aby mu odřízla ruce. To, co přišlo potom, ohromilo i samotné doktory! Rakovina bohužel nepostihuje jen dospělé ale i děti. O to horší je to, když rodiče musejí přihlížet tomu, jak jejich dítě trpí a nedokážou mu pomoci. Následující příběh je o Derynu Blackwellovi, kterému lékaři ve 13 letech diagnostikovali velmi vzácný druh rakoviny.
Článek
10tiletý kluk nechce spát ze strachu, že umře. To, co udělala jeho maminka, vám vžene slzy do očí
10tiletý kluk nechce spát ze strachu, že umře. To, co udělala jeho maminka, vám vžene slzy do očí Není snad nic horšího, než když se rodič musí dívat na své nemocné dítě a bezmocně přihlížet, jak se trápí. O to horší je to, když se jedná o desetileté dítě, tak jako je to v případě malého Draka, který žije v Texasu a už od roku 2012 bojuje s leukémií.
Článek
Pět věcí, které musíte okamžitě udělat, když máte zánět močového měchýře!
Pět věcí, které musíte okamžitě udělat, když máte zánět močového měchýře! Infekce močových cest je běžné onemocnění a výzkumy dokonce odhadují, že téměř 60 % všech žen tuto infekci alespoň jednou za život již mělo. Toto onemocnění však postihuje miliony lidí na celém světě i v řadách mužů.
Článek
Nechtěli se smířit s tím, že jejich dcera zemře. Proto se rozhodli pro tento krok!
Nechtěli se smířit s tím, že jejich dcera zemře. Proto se rozhodli pro tento krok! Dívat se na to, jak nám umírá naše jediné dítě, musí být pro rodiče to nejhorší na světě. Proto jsou také v mnoha případech rodiče schopni udělat cokoliv, jen aby jejich dítě zachránili. A ani v případě Sarah Crossové a jejího manžela tomu nebylo jinak.
Článek
V žádném případě nevyhazujte mléčné zoubky vašich dětí. Proč? Jednou jim mohou zachránit život!
V žádném případě nevyhazujte mléčné zoubky vašich dětí. Proč? Jednou jim mohou zachránit život! Mléčné zoubky začínají dětem vypadávat okolo pátého až šestého roku. Většina rodičů vypadlý zub vyhodí, někteří si ho schovávají na památku. V zahraničí dokonce existuje Zoubková víla, která zoubek schovaný pod…
Článek
Jak vám mohou pomoci přírodní antibiotika?
Jak vám mohou pomoci přírodní antibiotika? Antibiotika jsou bezpochyby zázrakem moderní medicíny a jejich užívání mělo zásadní vliv na kvalitu lidského života. Přesto však antibiotické účinky nenajdeme jen v pilulkách z lékárny, ale i v mnoha potravinách, které se zcela běžně nacházejí v naší domácnosti.
Článek
Nedokázalo mu pomoc přes 30 lékařů. Teprve nápad maminky chlapce zafungoval!
Nedokázalo mu pomoc přes 30 lékařů. Teprve nápad maminky chlapce zafungoval! Když se narodil malý Isaiah, nic nenasvědčovalo tomu, že není něco v pořádku. V jeho třech měsících však u něj propukl zánět pokožky. To nejhorší však bylo, že ani lékaři si s chlapcem nevěděli rady. Jeho matka Stephanie se rozhodla, že vše vezme do svých rukou.
(10) Načíst více