Kategorie Ocet

Článek
Jak vyžehlit zmačkané oblečení bez žehličky: V nouzi nejvyšší pomůže ocet a horká sprcha
Jak vyžehlit zmačkané oblečení bez žehličky: V nouzi nejvyšší pomůže ocet a horká sprcha Máte ráno naspěch, ale nestihli jste si vyžehlit oblečení, které si chcete vzít na sebe? Nevadí. Tento problém během chvíle vyřešíte, i když do ruky nevezmete žehličku. Vyzkoušejte několik triků, díky kterým vyžehlíte zmačkané oblečení i bez jejího použití.
Článek
Jak a čím vyčistíte zašlou vanu? Pomůže vám soda, ocet i kyselina citronová
Jak a čím vyčistíte zašlou vanu? Pomůže vám soda, ocet i kyselina citronová Zářivě bílá vana je vizitkou každé koupelny. Jestli nevíte, jak vyčistit vanu od vodního kamene, zašlé špíny a dalších usazenin, zapomeňte na chemii. K čištění zašlé vany použijte ingredience, které najdete doma.
Článek
Jak se zbavit pavouků v domě? Vypuďte je pomocí kaštanů, citronu či máty
Jak se zbavit pavouků v domě? Vypuďte je pomocí kaštanů, citronu či máty Doma nikdy nebydlíme sami. Kromě mušek či komárů s námi byt či dům sdílí také pavouci. Pokud nejste proti těmto osminohým stvořením zrovna přátelsky naladěná, i tak pavouky nezabíjejte. Jsou přeci jenom velmi užiteční a dle jedné pověry nosí štěstí. Pokud se jich chcete opravdu zbavit, přinášíme řešení, díky kterým se pavouci dají rychle na ústup.
Článek
Jak se zbavit skvrn od potu na oblečení? Pomůže vám ocet, jedlá soda i kuchyňská sůl
Jak se zbavit skvrn od potu na oblečení? Pomůže vám ocet, jedlá soda i kuchyňská sůl Tento problém řešíme každé léto všichni. Jelikož se během vysokých teplot potíme víc než obvykle, odnáší to zpravidla naše oblečení. Pokud i po vyprání zůstaly na vašem oblíbeném bílém tričku žluté skvrny od potu, rozhodně jej nevyhazujte. Přinášíme vám triky, jak se těchto skvrn zbavíte jednoduše, rychle a především levně.
Článek
Konec zasmrádlým ručníkům. Díky tomuto triku budou jako nové!
Konec zasmrádlým ručníkům. Díky tomuto triku budou jako nové! My, hospodyňky, to známe. Z obchodu si přineseme měkoučké, nadýchané ručníky, ale už za pár měsíců jsou omšelé, seprané a navíc ani už pořádně nesají? Jak jim vrátit jejich svěžest a navíc jen za pár korun?
Článek
Nejlepší pomocník v domácnosti? Obyčejný ocet, který nahradí hned několik úklidových prostředků
Nejlepší pomocník v domácnosti? Obyčejný ocet, který nahradí hned několik úklidových prostředků Nejen jako zálivka na salát, nebo k ochucení polévky. Obyčejný ocet toho umí mnohem víc! V domácnosti dokáže směle nahradit spoustu drahých úklidových prostředků. Ocet je prostě všestranným pomocníkem, díky kterému levně a zároveň ekologicky uklidíte klidně celý dům. Jakým způsobem jej tedy můžete použít?
Článek
Jednoduchý návod, jak efektivně vyhubit plevel. Bude vás to stát jen pár korun
Jednoduchý návod, jak efektivně vyhubit plevel. Bude vás to stát jen pár korun Je tu opět slunečné jaro a s ním i nekonečné zástupy plevele, které se vždy vrátí jako frisbee stejně jako následující otázky, které si pokládáme. Jak se ho zase zbavit? Bude to drahé? Kdy se to zase vrátí? Existuje ale jiná možnost, kdy budete moci tyto starosti konečně hodit za hlavu.
Článek
Stačí smíchat tyto tři ingredience a zápach z umyvadla je rázem pryč!
Stačí smíchat tyto tři ingredience a zápach z umyvadla je rázem pryč! Jistě nám dáte za pravdu, že není v kuchyni či koupelně nic horšího než ucpané umyvadlo. K tomu, že jeho čistění je opravdu složité, navíc ještě nepříjemně zapáchá. Jak si s tím tedy rychle a hlavně levně poradit?
(2) Načíst více