Kategorie Ovoce

Článek
Obliba avokáda výrazně klesá. Překvapí vás, proč ho lidé odmítají jíst
Obliba avokáda výrazně klesá. Překvapí vás, proč ho lidé odmítají jíst Ještě nedávno bylo avokádo považováno ze superpotravinu, která je nedílnou součástí našeho zdravého životního stylu. Jenže obliba avokáda navzdory jeho nesporných zdravotním výhodám výrazně klesá, protože spousta lidí postupně odhaluje temnou stránku jeho pěstování.
Článek
Granátové jablko: Zázrak, který byste měli zařadit do jídelníčku
Granátové jablko: Zázrak, který byste měli zařadit do jídelníčku Granátová jablka u nás seženete poměrně snadno, přesto však na našich talířích většinou chybí. A je to škoda. Jsou plné prospěšných látek a bývají zaslouženě označovány jako elixír mládí.
Článek
Je meloun ovoce, nebo zelenina? Nad odpovědí váhá skoro každý
Je meloun ovoce, nebo zelenina? Nad odpovědí váhá skoro každý Vodní meloun má sladkou chuť, minimální množství kalorií a je nadupaný vitamíny a minerály. Když se někoho zeptáte, jaké je jeho nejoblíbenější letní ovoce, obvykle vám odpoví, že je to právě meloun. Tento chutný plod zpravidla každý automaticky považuje za ovoce, co když je to s ním ale jinak? Je tedy meloun ovoce, nebo zelenina?
Článek
Ledové kostky s ovocem a bylinkami jsou skvělé do koktejlů a limonád. Vytvořte je ve formách na led
Ledové kostky s ovocem a bylinkami jsou skvělé do koktejlů a limonád. Vytvořte je ve formách na led Letní měsíce se nesou ve znamení domácích limonád a také alko a nealko koktejlů. Součástí těchto oblíbených nápojů je také led. Pokud si chcete tyto limonády a koktejly ještě více ozvláštnit, přidejte do nich ledové kostky s ovocem a bylinkami. Přinášíme návod, jak je ve formách na led vytvořit a jaké kombinace ovoce a bylinek jsou nejlepší.
Článek
Máte doma psa? Nikdy mu nedávejte jako pamlsek tohle ovoce
Máte doma psa? Nikdy mu nedávejte jako pamlsek tohle ovoce Ačkoliv jsou psi všežravci, existují potraviny, které by vůbec neměli konzumovat a které jim mohou způsobit opravdu velmi vážné komplikace. Takovýchto potravin je nesčetně mnoho, a proto jsme pro vás vybrali jednu, o které jen málo lidí ví a která je obzvláště nebezpečná.
Článek
11 druhů ovoce a zeleniny, díky kterým bude vaše pleť opět zdravá a plná síly
11 druhů ovoce a zeleniny, díky kterým bude vaše pleť opět zdravá a plná síly Všichni víme, že konzumace velkého množství ovoce a zeleniny je pro naše celkové zdraví velmi prospěšná, ale věděli jste, že se tyto potraviny také podílí na tom, jak vypadá naše pokožka? A věděli jste také i to, že některé druhy ovoce jsou pro naši pleť obzvláště šetrné a vhodné?
Článek
Začněte den se smoothie! Máme pro vás 5 skvělých receptů
Začněte den se smoothie! Máme pro vás 5 skvělých receptů Hustý nápoj z ovoce a zeleniny – to je smoothie, které jednoduše milujeme. A není divu. Je osvěžující, plné vitamínů, dokáže skvěle zasytit a skvěle se hodí i do redukčních jídelníčků. Máme pro vás 5 receptů na smoothies, kterými nastartujete svůj den.
Článek
Jak prodloužit životnost ovoce a zeleniny? Díky několika trikům vám vydrží déle čerstvé
Jak prodloužit životnost ovoce a zeleniny? Díky několika trikům vám vydrží déle čerstvé Dejte sbohem plesnivému ovoci, nevábně vypadající zelenině a zvadlým bylinkám. Zkuste využít několik osvědčených triků, díky kterým vám sklizené ovoce a zelenina a nařezané bylinky vydrží doma mnohem déle. Co zaručeně stojí za to vyzkoušet?
(15) Načíst více