Kategorie Pozitiva

Článek
Česnek pod polštářem? Může to znít divně, ale má to jedno obrovské plus
Česnek pod polštářem? Může to znít divně, ale má to jedno obrovské plus O česneku se říká, že je to životabudič, efrodisiakum a má léčivé schopnosti, které znali již ve starověku. Kvalitní česnek totiž obsahuje vitamíny, minerály a antioxidanty, které dokážou s naším tělem doslova divy.
Článek
Co vše se stane s vaším tělem, když budete měsíc pít jen obyčejnou vodu?
Co vše se stane s vaším tělem, když budete měsíc pít jen obyčejnou vodu? Lidské tělo se přibližně z 60 - 70 % skládá z vody. Proto je velmi důležité do těla vodu i dostávat. Jenže to se lehko řekne, ale těžko udělá. V obchodech i restauracích na nás čeká spousta jiných lákavých nápojů, které jsou pro nás mnohem více atraktivnější než obyčejná voda.
Článek
9 výhod, které s sebou přináší manželství!
9 výhod, které s sebou přináší manželství! Z neznámého důvodu v posledních letech s sebou slovo manželství nese lehce negativní tón a jen málokdo si dokáže manželství chválit. Existují stovky vtípků na tohle téma a pochopitelně i rozhovory se nesou ve stejném duchu.
Článek
Pít před anebo po jídle? Známe odpověď!
Pít před anebo po jídle? Známe odpověď! Patříte také mezi ty, kteří před jídlem vypijí sklenici vody, anebo se raději napijete až po jídle?  Tak či onak, každá z těchto možností má svá pozitiva. Tak se s námi na ně pojďte podívat!
Článek
Co se stane, když si do koupele přidáte hořčici? Její účinky vás zajisté překvapí!
Co se stane, když si do koupele přidáte hořčici? Její účinky vás zajisté překvapí! Jistě si jen málokdo dokáže představit, že by se dala hořčice použít i na něco jiného než k jídlu, jenže ono tomu tak skutečně je. Hořčice obsahuje proteiny, vlákninu, vitamíny i minerály, které jsou pro naše zdraví a tělo opravdu prospěšné.
Článek
Sedm důvodů, proč byste měli spát nazí. To musíte zkusit!
Sedm důvodů, proč byste měli spát nazí. To musíte zkusit! Spíte rádi nazí, ale před ostatními se to stydíte přiznat? Už nemusíte, protože podle posledních studií je spaní bez pyžama pro nás i naše tělo opravdu prospěšné! A my vám představíme hned 7 důvodů, proč už si na sebe před spaním nic neoblékat.
Článek
Spíte s vašimi pejsky v jedné posteli? Potom byste měli vědět tohle!
Spíte s vašimi pejsky v jedné posteli? Potom byste měli vědět tohle! Když si pořídíme pejska, všude se dočítáme, jak si máme ve výchově našeho nového psího kamaráda nastavit určitá pravidla a na nich i trvat. Jedním z bodů, které by si měl páníček určit je, že pes nesmí s námi spát v posteli a ani na ní ležet. Protože přece pes má své místo a s tím spojený i svůj pelíšek.