Kategorie Recept

Článek
Jak se zbavit chrápání? Máme pro vás recept na jednoduchý domácí lék
Jak se zbavit chrápání? Máme pro vás recept na jednoduchý domácí lék Chrápání je velmi nepříjemné nejen pro toho, koho trápí, ale hlavně pro ty v jeho okolí. Pokud jste to vy, kdo chrápe nebo váš partner či partnerka, máme pro vás jednoduché a účinné řešení, jak se jej zbavit jednou provždy!
Článek
Domácí rakytníkový sirup za studena: Zdravý recept, kterým doplníte vitamin C a posílíte imunitu
Domácí rakytníkový sirup za studena: Zdravý recept, kterým doplníte vitamin C a posílíte imunitu Přemýšlíte, jak zpracovat úrodu plodů rakytníku řešetlákového? Z oranžových bobulí si vyrobte domácí rakytníkový sirup za studena, který je pro vaše tělo doslova vitaminovou bombou. Rakytníkový sirup nejen skvěle chutná, zároveň je bohatý na vitamin C, a tak posílí imunitu a také zajistí lepší ochranu proti virózám.
Článek
Domácí langoše z jogurtu: K tomuto báječnému receptu bez droždí potřebujete pouhé 4 ingredience
Domácí langoše z jogurtu: K tomuto báječnému receptu bez droždí potřebujete pouhé 4 ingredience Milujete langoše? Jejich příprava nemusí být vůbec složitá. Vyzkoušejte následující recept na domácí langoše z pouhých čtyř surovin. K přípravě této pochoutky nepotřebujete droždí a nemusíte tedy čekat na to, až těsto na langoše vykyne. Jak si tedy domácí langoše, jejichž základem je bílý jogurt, udělat?
Článek
Domácí lučina ze 2 ingrediencí má snadnou přípravu a delikátní chuť. Vyzkoušejte následující recept
Domácí lučina ze 2 ingrediencí má snadnou přípravu a delikátní chuť. Vyzkoušejte následující recept Nedáte dopustit na lučinu? Zkuste si ji připravit v domácí verzi. Na domácí lučinu vám přitom stačí pouhé 2 ingredience, ovšem výsledek stojí za to. Domácí verzi lučiny si raději rovnou udělejte ve velkém, protože se po ní u vás doma zaručeně zapráší. Přinášíme recept, jak na to.
Článek
Nemůžete spát? Připravte si čaj z banánu a skořice
Nemůžete spát? Připravte si čaj z banánu a skořice V dnešní uspěchané době plné stresu alespoň jednou za život každý z nás zažil problémy se spánkem. Na kvalitu našeho spánku má vliv spousta faktorů včetně elektromagnetických vlivů, které vysílají například mobilní telefony či počítače.
Článek
Jak se zbavit křečových žil? Máme pro vás recept na účinnou domácí mast
Jak se zbavit křečových žil? Máme pro vás recept na účinnou domácí mast Ti, které již trápí křečové žíly, mohou potvrdit, že je to opravdu nepříjemné onemocnění. Nejenže estetický nevypadají vůbec dobře, navíc s sebou přinášejí řadu zdravotních komplikací.
(6) Načíst více