Kategorie Rodičovství

Článek
Táta Libor Bouček má neuvěřitelně roztomilého syna. Albert je v 9,5 týdnech k zulíbání
Táta Libor Bouček má neuvěřitelně roztomilého syna. Albert je v 9,5 týdnech k zulíbání Moderátor Libor Bouček se nemůže svého nově nabytého otcovství nabažit. Aby ne. Jeho synek Albert roste jako z vody a má již 9,5 týdne. Hrdý tatínek Libor Bouček se synem pochlubil na svém Instagramu. Už na první pohled je vidět, že jde o skutečně roztomilé miminko.
Článek
Herec Jakub Štáfek je tátou. Snoubenka Dominika mu porodila dceru Olívii
Herec Jakub Štáfek je tátou. Snoubenka Dominika mu porodila dceru Olívii Babyboom mezi českými celebritami pokračuje i nadále. Novopečeným tatínkem se stal také herec a režisér Jakub Štáfek. Sympatickému třicátníkovi a jeho snoubence Dominice Doležalové se narodila krásná a zdravá holčička, která dostala jméno Olívie.
Článek
Co by měli nastávající rodiče vědět ještě před příchodem miminka?
Co by měli nastávající rodiče vědět ještě před příchodem miminka? Mít dítě je možná ta největší změna, kterou člověk ve svém životě zažije. Tímto rozhodnutím vkročíte do říše neznáma, ve které se všemu musíte učit téměř od základů. Pochopitelně, že všechny tyto nástrahy a novinky budou stát za to, vždyť za pár měsíců se narodí malý človíček, kterého budete bezmezně milovat po celý život.
Článek
Monika Bagárová dala své dceři Rumince sponku do vlasů. Okamžitě to schytala od zkušenějších maminek
Monika Bagárová dala své dceři Rumince sponku do vlasů. Okamžitě to schytala od zkušenějších maminek Oblíbená zpěvačka a hrdá maminka Monika Bagárová si své mateřství užívá plnými doušky. Že jí Ruminka každým dnem dělá stále větší radost, dokazuje na svém Instagramu, kde sdílí jednu dcerčinu fotku za druhou. Jedním z posledních Ruminčiných snímků však Monika Bagárová nechtěně nadzvedla ze židle spoustu zkušených maminek. Z jakého důvodu?
Článek
Dcera Markéty Konvičkové oslavila 6 měsíců. Malá Amálka je vážně roztomilá
Dcera Markéty Konvičkové oslavila 6 měsíců. Malá Amálka je vážně roztomilá Není to tak dlouho, kdy zpěvačka Markéta Konvičková porodila dcerku Amálku. Jenomže čas letí jako voda a Amálce je již krásných šest měsíců. Hrdá maminka Markéta Konvičková se svou půlroční holčičkou pochlubila na Instagramu. Amálka je vskutku roztomilý brouček. Kromě malého nosíku má oči jako pomněnky.
Článek
Britští manželé počali přirozenou cestou trojčata. K odlišení svých holčiček používají lak na nehty
Britští manželé počali přirozenou cestou trojčata. K odlišení svých holčiček používají lak na nehty Děti jsou jako dar. Ale šance, že čekáte jednovaječná trojčata, se rovná doslova malému zázraku. Své by vám o tom řekli Sian a Aaron Palfreyovi, kteří během rutinního těhotenského ultrazvuku přišli na to, že přirozenou cestou počali rovnou tři identické přírůstky. Jak se naučili žít se svými třemi holčičkami, které si jsou podobné jako vejce vejci?
Článek
Dánská maminka Maria ukázala těhotenské břicho s trojčaty. Dnes si užívá radosti a strasti několikanásobného rodičovství
Dánská maminka Maria ukázala těhotenské břicho s trojčaty. Dnes si užívá radosti a strasti několikanásobného rodičovství Dánští manželé Maria a Anders Jorstadovi se rozhodli, že svému synkovi pořídí sourozence. Jaké však bylo jejich překvapení, když zjistili, že čekají rovnou trojčata. Dvě holky a jednoho kluka! Maria se posléze na svém Instagramu rozhodla ukázat, co s břichem udělají trojčata. Nyní informuje o radostech a strastech několikanásobného rodičovství.
Článek
Prostřední děti mívají v rodině nejtěžší pozici. Díky tomu jsou však v životě dravější a úspěšnější
Prostřední děti mívají v rodině nejtěžší pozici. Díky tomu jsou však v životě dravější a úspěšnější České rodiny mají v průměru dvě nebo dokonce jedno dítě. Mít tři děti je v dnešní době raritou, a tak se s prostředními dětmi potkáváme spíše výjimečně. Tyto děti, které mají v rodině snad tu nejtěžší pozici, jsou jedinečné. Na rozdíl od prvorozeného sourozence a benjamínka se totiž musí naučit vybojovat si pozornost.
Článek
Malí andílci zemřeli krutou smrtí: Otec spal doma, jeho děti zatím trpěly v rozpáleném autě
Malí andílci zemřeli krutou smrtí: Otec spal doma, jeho děti zatím trpěly v rozpáleném autě Zapomenout dítě v rozpáleném autě patří k nejhorším nočním můrám každého rodiče. Tyto případy se bohužel každé léto dějí i v reálu. Amerikou letos v červnu otřásl případ 4letého Teagana a 3leté Ryany, kteří zemřeli v rozpáleném autě, zatímco jejich otec doma spal. Tento muž byl záhy obviněn z vraždy druhého stupně.
(12) Načíst více