Kategorie Vánoční recepty

Článek
Recept na vánoční likér pro děti. Nechte o svátcích mlsat i nejmenší
Recept na vánoční likér pro děti. Nechte o svátcích mlsat i nejmenší Připravujete si na vánoční svátky tradičně vaječný koňak? Nechte letos mlsat i nejmenší a udělejte svým dětem vynikající vánoční likér bez alkoholu, po kterém se u vás doma o Vánocích jenom zapráší. Příprava vánočního likéru pro děti je velmi jednoduchá, potřebovat budete pouze 6 základních ingrediencí.
Článek
Recept na Masarykovo cukroví: Toto zapomenuté vánoční cukroví našich babiček si zamilujete
Recept na Masarykovo cukroví: Toto zapomenuté vánoční cukroví našich babiček si zamilujete Už jste si někdy na vánoční svátky napekli Masarykovo cukroví? Toto zapomenuté vánoční cukroví našich babiček, kterému se jinak říká Masarykovy knoflíky či masaryčky, je velmi jednoduché na přípravu, ovšem vynikající chuti. Jakmile jej jednou ochutnáte, budete chtít Masarykovo cukroví péct každé Vánoce.
Článek
Recept na domácí baileys: Tento jemný likér vám zaručeně zpříjemní vánoční svátky
Recept na domácí baileys: Tento jemný likér vám zaručeně zpříjemní vánoční svátky K Vánocům patří nejen voňavé vánoční cukroví, ale také poctivé domácí likéry. Připravujete si každý rok vaječňák, ale letošní Vánoce byste chtěli změnu? Vyzkoušejte recept na domácí baileys. Tento jemný likér vás dostane svou chutí. Příprava domácího baileys je přitom jednoduchá a velmi nenáročná na čas. Zabere vám pouhých 15 minut.
Článek
Jak na nejrychlejší vánoční cukroví? Připravte 5 druhů z jednoho základního těsta
Jak na nejrychlejší vánoční cukroví? Připravte 5 druhů z jednoho základního těsta Chtěli byste naráz upéct hned několik druhů vánočního cukroví, ovšem tlačí vás čas? Pokud chcete mít letos napečeno opravdu co nejrychleji, připravte si vánoční cukroví z jednoho těsta. Jak na to? Udělejte si linecké těsto, ze kterého upečete hned 5 druhů cukroví. Vánoční pečení si tedy tímto způsobem velmi usnadníte.
Článek
Recept na vykrajované žloutkové cukroví neboli křehulky. Máte-li rádi křehké rakvičky, toto vánoční cukroví si zamilujete
Recept na vykrajované žloutkové cukroví neboli křehulky. Máte-li rádi křehké rakvičky, toto vánoční cukroví si zamilujete Přemýšlíte nad tím, který druh vánočního cukroví stojí za to ještě upéct? Vyzkoušejte recept na vykrajované žloutkové cukroví neboli křehulky. Jestliže v průběhu roku nedáte dopustit na rakvičky se šlehačkou nebo bez ní, vykrajované žloutkové cukroví vás během vánočních svátků dostane.
Článek
Recept na makové linecké s citronovým krémem. Letošní hit mezi vánočním cukrovím dostane i vás
Recept na makové linecké s citronovým krémem. Letošní hit mezi vánočním cukrovím dostane i vás Chcete si letos vedle tradičního vánočního cukroví připravit i méně obvyklé druhy? Vyzkoušejte recept na makové linecké cukroví, které vás dostane svou chutí. Makové linecké slepte ideálně citronovým krémem zvaným lemon curd. Tuto kombinaci si nebudete moci vynachválit!
Článek
Recept na plněné ořechy: Toto křehké vánoční cukroví naplňte krémem z másla či ze salka
Recept na plněné ořechy: Toto křehké vánoční cukroví naplňte krémem z másla či ze salka Plněné ořechy patří v tuzemsku už po generace k nejoblíbenějším druhům vánočního cukroví. K receptu na světlé ořechy potřebujete kromě základních surovin také správné formičky. Toto tradiční cukroví chutná nejen suché, ještě lepší je plněné a obalované. Jak si tedy plněné ořechy připravit?
Článek
Recept na marokánky: Toto vánoční cukroví nesmí chybět ani na vaší sváteční tabuli
Recept na marokánky: Toto vánoční cukroví nesmí chybět ani na vaší sváteční tabuli Chcete si připravit ty nejlepší marokánky, které chutnají jako z cukrárny? Přinášíme recept, který stojí za vyzkoušení. Vykouzlete si fantastické marokánky, které se budou vyjímat na sváteční tabuli vedle dalších druhů vánočního cukroví. Jakým způsobem si tedy marokánky připravíte?
Článek
Recept na išelská kolečka: Toto vánoční cukroví si zamilujete
Recept na išelská kolečka: Toto vánoční cukroví si zamilujete Přemýšlíte, které druhy vánočního cukroví upečete na letošní svátky? Kromě tradičních vanilkových rohlíčků, lineckého cukroví, ořechových pracen a perníčků, vyzkoušejte také něco jiného. Co říkáte na recept na išelská kolečka? Toto vánoční cukroví vás dostane svým vzhledem i svou chutí.
(3) Načíst více