Kategorie Vánoční recepty

Článek
Růžové pudinkové cukroví nádherně voní a vypadá úžasně. Vyzkoušejte recept
Růžové pudinkové cukroví nádherně voní a vypadá úžasně. Vyzkoušejte recept Hledáte recept na netradiční vánoční cukroví? Jednoznačně si zamilujete růžové pudinkové cukroví, které skvěle vypadá, nádherně voní i skvěle chutná. Přinášíme recept na růžové pudinkové cukroví, jehož základem je malinový pudink. Nebojte se jej vyzkoušet, je to velká dobrota.
Článek
Recept na kávová zrna v čokoládě: Nepečené vánoční cukroví, na kterém si milovníci kávy rádi pochutnají po celý rok
Recept na kávová zrna v čokoládě: Nepečené vánoční cukroví, na kterém si milovníci kávy rádi pochutnají po celý rok Chcete si letos připravit skutečně originální a chutné nepečené vánoční cukroví? Zvlášť pokud patříte k milovníkům kávy, tím pravým pro vás jsou kávová zrna v čokoládě, kterým rozhodně neodoláte. Vyzkoušejte následující recept na kávová zrna, která voní kávou a kakaem a která jsou polité čokoládou.
Článek
Recept na šohajky: Toto nepečené vánoční cukroví s ořechovou náplní zalité v čokoládě je oblíbenou součástí českých Vánoc
Recept na šohajky: Toto nepečené vánoční cukroví s ořechovou náplní zalité v čokoládě je oblíbenou součástí českých Vánoc Šohajky neboli šuhajdy jsou výborným vánočním cukrovím, na které nedá řada z nás dopustit. Mají podobu vánočního cukroví připraveném v malém papírovém košíčku, ve kterém se ukrývá oříšková náplň s vůní rumu zalitá ve výborné čokoládě. Máme pro vás recept na šohajky, který rozhodně stojí za vyzkoušení.
Článek
Recept na myslivecké knoflíky: Nejlepší vánoční cukroví s ořechy, jaké jste kdy ochutnali
Recept na myslivecké knoflíky: Nejlepší vánoční cukroví s ořechy, jaké jste kdy ochutnali Přemýšlíte, jaké vánoční cukroví budete letos péct? Vyzkoušejte báječné myslivecké knoflíky, jejichž chuti se nic nevyrovná. Jedná se totiž o nejlepší vánoční cukroví s ořechy, jaké jste kdy jedli. Součástí mysliveckých knoflíků je linecké těsto a oříšková směs - této kombinaci se nic nevyrovná!
Článek
Vánoční perníkový likér bez vajec: Jeho chuť a vůni si zamilujete
Vánoční perníkový likér bez vajec: Jeho chuť a vůni si zamilujete Nejen klasický vaječňák, ke svátkům patří i další poctivé vánoční likéry. Pokud nedáte dopustit na chuť a vůni medových perníčků, připravte si na letošní Vánoce domácí perníkový likér. Jeho součástí je salko, perníkové koření, kakao nebo rum. A výsledek? Ten si nebudete moci vynachválit.
Článek
Pudinkové strojkové cukroví se vám rozplyne na jazyku. Tento recept na vánoční cukroví zvládnete i bez strojku
Pudinkové strojkové cukroví se vám rozplyne na jazyku. Tento recept na vánoční cukroví zvládnete i bez strojku Hledáte recept na pečené vánoční cukroví, se kterým budete mít opravdu málo práce? Vyzkoušejte pudinkové strojkové cukroví, jehož příprava je velmi jednoduchá a rychlá. Velkou výhodou také je, že toto chutné pudinkové strojkové cukroví zvládnete jednoduše udělat i bez strojku.
Článek
Křehké šlehačkové cukroví: Tento rychlý a jednoduchý recept na vánoční cukroví si zamilujete
Křehké šlehačkové cukroví: Tento rychlý a jednoduchý recept na vánoční cukroví si zamilujete Chcete si na vánoční svátky upéct cukroví, které je rychlé a jednoduché na přípravu? Vsaďte na křehké šlehačkové cukroví, které zvládnete udělat z pouhých tří surovin. Jeho chuť je ale fantastická a během vánočních svátků se po něm u vás doma doslova zapráší.
Článek
Recept na vánoční likér pro děti. Nechte o svátcích mlsat i nejmenší
Recept na vánoční likér pro děti. Nechte o svátcích mlsat i nejmenší Připravujete si na vánoční svátky tradičně vaječný koňak? Nechte letos mlsat i nejmenší a udělejte svým dětem vynikající vánoční likér bez alkoholu, po kterém se u vás doma o Vánocích jenom zapráší. Příprava vánočního likéru pro děti je velmi jednoduchá, potřebovat budete pouze 6 základních ingrediencí.
Článek
Recept na Masarykovo cukroví: Toto zapomenuté vánoční cukroví našich babiček si zamilujete
Recept na Masarykovo cukroví: Toto zapomenuté vánoční cukroví našich babiček si zamilujete Už jste si někdy na vánoční svátky napekli Masarykovo cukroví? Toto zapomenuté vánoční cukroví našich babiček, kterému se jinak říká Masarykovy knoflíky či masaryčky, je velmi jednoduché na přípravu, ovšem vynikající chuti. Jakmile jej jednou ochutnáte, budete chtít Masarykovo cukroví péct každé Vánoce.
(10) Načíst více