Moderátorka a rosnička Katka Říhová si užívá mateřství plnými doušky. Své miminko vyvezla na pražskou náplavku

Moderátorka a rosnička Katka Říhová si užívá mateřství plnými doušky. Své miminko vyvezla na pražskou náplavku Zdroj: Shutterstock

Není to tak dlouho, co se hvězdná moderátorka Evropy 2 a oblíbená rosnička TV Nova Katka Říhová stala novopečenou maminkou. Se svou třítýdenní holčičkou Sofinkou již vyráží na pravidelné jarní procházky. Katka Říhová nyní na Instagramu zveřejnila foto z pražské náplavky, kam se svým miminkem zavítala tentokrát.

Oblíbená moderátorka rádiové stanice Evropy 2 a rosnička TV Nova Katka Říhová porodila v pátek 5. března dcerku Sofinku. Porod jejího prvorozeného miminka však nebyl bez komplikací. Vzhledem k velikosti miminka museli lékaři nakonec provést císařský řez, Katka Říhová se následně zotavovala na JIP.

I když měla kvůli covidové situaci na JIPce zakázané návštěvy, její manžel Michael se mohl účastnit alespoň porodu. Za podporu partnera během náročných životních chvil byla Katka Říhová velmi vděčná, a to i proto, že ještě v loňském roce otcové vzhledem k vysokému epidemiologickému riziku na porodní sál nesměli.

V každém případě po náročném porodu vysvitlo sluníčko a novopečená maminka Katka Říhová si své mateřství nyní užívá plnými doušky. Svou dceruškou Sofií, která má už tři týdny, se ostatně pravidelně chlubí také na svém instagramovém profilu.

Život už neni jako film Jíst, meditovat, milovat, ale je to ještě lepší verze: Jíst, kakat, spinkat. Nebudu se sáhodlouze rozepisovat o mateřské lásce a o tom, že to je fakt něco nadpozemskýho. Nebudu, protože Sofi se právě pos*ala, tak já už musim, čau,” napsala s nadsázkou Katka Říhová na svém Instagramu a připojila fotku své roztomilé dcerky.

Oblíbená moderátorka chodí jako správná maminka se svým několikatýdenním miminkem také na pravidelné vycházky. Katka Říhová si krásné jarní počasí se svou dcerkou dosytosti nedávno užila i na pražské náplavce. 

“Ještě jedna z dneška. Sofinka už si hipsteří na náplavce. Akorát byla na těch kostkách vyklepaná jako řízek,” okomentovala Katka Říhová svou fotku s kočárkem.

Autor:
Publikováno: 31. 3. 2021 14:00 Nahlásit obsah