Kategorie Krevni skupina

Článek
O náchylnosti ke koronaviru rozhoduje krevní skupina: Zranitelnější jsou lidé s typem A, odolnější pak majitelé krevní skupiny 0
O náchylnosti ke koronaviru rozhoduje krevní skupina: Zranitelnější jsou lidé s typem A, odolnější pak majitelé krevní skupiny 0 O tom, zda budete náchylnější ke koronavirové nákaze a zda budete toto virové onemocnění hůře prodělávat, rozhoduje také vaše krevní skupina. Na základě testů u dvou tisíc nakažených ve Wu-chanu na tuto skutečnost poukazuje tým čínský vědců. Nejzranitelnější jsou podle nich lidé s krevní skupinou A.
Článek
Zajímavá zjištění o lidské krvi: Chcete vědět, jak dlouho by vás vysávali komáři nebo s jakým množstvím krve byste přežili?
Zajímavá zjištění o lidské krvi: Chcete vědět, jak dlouho by vás vysávali komáři nebo s jakým množstvím krve byste přežili? Bez krve bychom tu už nebyli. Tato neprůhledná červená tekutina protéká celým naším tělem a plní řadu velmi důležitých funkcí. Určitě sami víte, jakou úlohu v krvi zastávají červené krvinky, bílé krvinky, krevní destičky a plazma. O lidské krvi vám proto přinášíme další zajímá zjištění, z nichž některá pro vás budou opravdu překvapivá.
Článek
Krevní skupina - co byste o ní měli vědět a s čím vším souvisí?
Krevní skupina - co byste o ní měli vědět a s čím vším souvisí? Každý z nás má určitou krevní skupinu, buďto A, B, AB nebo 0. Je to něco, s čím člověk přichází na svět, je mu dána geneticky od rodičů a v průběhu života se typ krevní skupiny nemění. A právě každá krevní skupina má své určitě vlastnosti, které se na člověku podepisují. Co byste tedy měli ještě o krevních skupinách vědět a s čím vším souvisí?
Článek
Hubnutí podle krevních skupin? Víme, jak toho docílit!
Hubnutí podle krevních skupin? Víme, jak toho docílit! Věděli jste, že naše krevní skupina nám udává směr v tom, co bychom měli jíst, jaké sportovní aktivitě se věnovat a také, že má i vliv na to, na jaké nemoci jsme náchylní? Že ne? V tom případě čtěte dál!