Kategorie Nedostatek spánku

Článek
Růst prvních zoubků u dětí: Jak miminku ulevit od bolesti a zároveň se trochu vyspat?
Růst prvních zoubků u dětí: Jak miminku ulevit od bolesti a zároveň se trochu vyspat? Prořezávání prvních mléčných zoubků je velmi náročným obdobím jak pro dítě, tak maminku. Jde o nekonečné dny plné bolesti, pláče a bezesných nocí. Jakým způsobem můžete svému miminku při růstu zoubků ulevit? Máme pro vás několik tipů, které navíc zajistí, že se v noci konečně vyspíte i vy sama.
Článek
Pokud chcete opravdu zhubnout, vyvarujte se těchto chyb
Pokud chcete opravdu zhubnout, vyvarujte se těchto chyb Před létem se zhubnout snaží nejedna z nás, jenže proč ručička váhy ukazuje pořád to stejné číslo, i když sportujete a dokonce se i zdravě stravujete? Problém může být v některé z těchto nenápadných chyb.
Článek
Jste často unavení a máte problémy se spánkem? Těmto chybám byste se měli vyvarovat!
Jste často unavení a máte problémy se spánkem? Těmto chybám byste se měli vyvarovat! Trpíte nedostatkem spánku a jste stále unavení? Svoji únavu možná přičítáte stresu a každodenní rutině. Napadlo vás ale někdy, že hlavní příčina je úplně někde jinde? Řekneme vám, čeho se vyvarovat, abyste spali vydatným spánkem a po ránu se cítili čiperní jako rybičky.
Článek
Proč by děti neměly používat dotykové displeje? O tomhle by měl vědět každý rodič!
Proč by děti neměly používat dotykové displeje? O tomhle by měl vědět každý rodič! V dnešní době není neobvyklé vidět děti, a to i ty úplně nejmenší, jak si hrají s mobilním telefonem či tabletem, který má dotykový displej. V některých případech těchto zařízení naši nejmenší tráví dokonce i dlouhé hodiny.