Kategorie Sezonní recepty

Článek
Rakytníková zmrzlina: Recept, který vás překvapí svou chutí
Rakytníková zmrzlina: Recept, který vás překvapí svou chutí Z rakytníku si můžete připravit spoustu zdravých a chutných receptů. Už jste ale někdy vyzkoušeli rakytníkovou zmrzlinu? Tato dobrota rozhodně stojí za ochutnání. Je osvěžující a doslova nabitá vitamínem C. Jak si ji tedy připravit?
Článek
Šípky v medu: Recept, který dělaly už naše babičky
Šípky v medu: Recept, který dělaly už naše babičky Sezona zralých šípků je tu. Znáte místo, kde tyto červené plody rostou uprostřed čisté přírody? V tom případě neváhejte a nasbírejte si je. Zpracovat šípky totiž můžete na spoustu způsobů. Ohromeni budete například chutí šípků v medu, která je nepopsatelná. Tento chutný a zdravý recept každý podzim dělaly už naše babičky. Jak na něj?
Článek
Domácí šípková marmeláda: Recept, který je nabitý zdravím
Domácí šípková marmeláda: Recept, který je nabitý zdravím Šípková marmeláda má nejen neodolatelnou chuť, díky které se budete oblizovat až za ušima. Recept na šípkovou marmeládu, který vám představíme, je také doslova nabitý zdravím. Máme pro vás návod, jaké šípky na marmeládu vybrat a jak si krok za krokem uvařit domácí šípkovou marmeládu, která bude plná vitamínů i delikátní chuti.
Článek
Houbový tatarák chutná nejvíce na topinkách. Vyzkoušejte osvědčený recept
Houbový tatarák chutná nejvíce na topinkách. Vyzkoušejte osvědčený recept Už jste někdy jedli houbový tatarák? Rozhodně stojí za vyzkoušení, protože má báječnou chuť! Přinášíme osvědčený recept na houbový tatarák, který je nejlepší na očesnekovaných topinkách. Jak jej tedy udělat?
Článek
Švestková nutella takřka bez cukru: Vyzkoušejte a budete se olizovat až za ušima
Švestková nutella takřka bez cukru: Vyzkoušejte a budete se olizovat až za ušima Už jste někdy jedli švestkovou nutellu? Jestli ne, máte opravdu co dohánět, protože tento sezonní recept je vážně skvělý. S koncem léta, kdy dozrávají švestky, máte jedinečnou možnost si jej vlastnoručně připravit. Přinášíme recept na výbornou švestkovou nutellu, která je skoro bez cukru.
Článek
Nejlepší řízky z pýchavky: Do trojobalu přidejte strouhaný sýr
Nejlepší řízky z pýchavky: Do trojobalu přidejte strouhaný sýr Našli jste obří pýchavku neboli vatovec obrovský? Nejlepší z této houby, která patří k největším v ČR, jsou jednoznačně řízky. Přinášíme recept na řízky z pýchavky, který jste ještě nejedli a které rozhodně stojí za ochutnání. Do směsi, v níž budete pýchavku obalovat, totiž přidejte ještě strouhaný sýr.
Článek
Vláčný cuketový perník s marmeládou: Vyzkoušejte jednoduchý hrnkový recept
Vláčný cuketový perník s marmeládou: Vyzkoušejte jednoduchý hrnkový recept Cuketa je skvělá do slaných i sladkých receptů. Výborným moučníkem, který se vám doslova rozplyne na jazyku, je bezkonkurenčně cuketový perník. Vyzkoušejte následující hrnkový recept, pomocí kterého si rychle a snadno upečete nadýchaný a extra vláčný cuketový perník s marmeládou.
Článek
Třešňová bublanina, která je vláčná a nadýchaná. Vyzkoušejte ověřený recept
Třešňová bublanina, která je vláčná a nadýchaná. Vyzkoušejte ověřený recept Co dělat s třešněmi? Upečte si z nich báječnou třešňovou bublaninu, která vás překvapí svou chutí. Máme pro vás recept na opravdu luxusní bublaninu. Pokud zrovna zpracováváte úrodu třešní nebo také višní, pusťte se do její přípravy. Tento recept na třešňovou bublaninu je rychlý, snadný, chutný i levný.
Článek
Melounová zmrzlina z 1 ingredience: Jednoduchý recept, po kterém nepřiberete
Melounová zmrzlina z 1 ingredience: Jednoduchý recept, po kterém nepřiberete Vodní meloun patří k létu. Chtěli byste si z něj připravit melounovou zmrzlinu? Jde o velmi jednoduchou záležitost, kterou zvládne i naprostý začátečník. Jak tedy vyrobit melounovou zmrzlinu? Inspirujte se následujícím receptem, který vás v létě zaručeně osvěží.
(38) Načíst více