Kategorie Sezonní recepty

Článek
Nejlepší cuketové karbanátky bez masa. Tento zdravý, chutný, rychlý a levný recept si zaručeně oblíbíte
Nejlepší cuketové karbanátky bez masa. Tento zdravý, chutný, rychlý a levný recept si zaručeně oblíbíte Jaké recepty z cukety jsou ty nejlepší? Vyzkoušejte například cuketové karbanátky bez masa. Ač je tento recept samá zelenina, zaručeně se po něm u vás doma v době oběda či večeře zapráší. Zeleninové cuketové karbanátky jsou nejen zdravé a chutné, jejich příprava je snadná a rychlá, a navíc nezatíží ani vaši peněženku.
Článek
Zavařená cuketová omáčka na těstoviny: Máte-li úrodu cuket, udělejte si ji do zásoby
Zavařená cuketová omáčka na těstoviny: Máte-li úrodu cuket, udělejte si ji do zásoby Přemýšlíte, jak zpracovat úrodu cuket? Zavařte si do zásoby báječnou cuketovou omáčku na těstoviny. Tato zeleninová omáčka je skvělá hlavně na špagety. Zaručujeme, že se po ní u vás doma zapráší už v průběhu podzimních měsíců. Jaký je tedy recept na zavařenou cuketovou omáčku na těstoviny?
Článek
Krémová cuketová polévka: Vyzkoušejte recept na nejlepší polévku z cukety, který je jednoduchý, chutný a zdravý
Krémová cuketová polévka: Vyzkoušejte recept na nejlepší polévku z cukety, který je jednoduchý, chutný a zdravý Také každým rokem řešíte, co s úrodou cuket? Tento druh zeleniny můžete zpracovat takřka na tisíc způsobů, a to jak naslano, tak nasladko. Už jste někdy vařili krémovou cuketovou polévku? Tento recept na nejlepší polévku z cukety rozhodně stojí za vyzkoušení! Krémová cuketová polévka je totiž jednoduchá na přípravu a zároveň velmi chutná a zdravá.
Článek
Nejlepší tvarohové knedlíky plněné ovocem: V receptu je zásadní správný výběr tvarohu, ovoce i posypky
Nejlepší tvarohové knedlíky plněné ovocem: V receptu je zásadní správný výběr tvarohu, ovoce i posypky Tvarohové knedlíky plněné ovocem jsou skutečnou delikatesou. Abyste si připravili ty nejlepší tvarohové knedlíky, které budou doslova božskou manou, zkuste se soustředit hned na několik věcí. V receptu na tvarohové knedlíky s ovocem je totiž zásadní správný výběr tvarohu, ovoce a následně také posypky.
Článek
Rychlovky z jahod: Přinášíme tipy na recepty z jahod, které jsou rychlé, snadné a jejichž chuť si zamilujete
Rychlovky z jahod: Přinášíme tipy na recepty z jahod, které jsou rychlé, snadné a jejichž chuť si zamilujete Přemýšlíte, co s úrodou jahod? Připravte si z těchto sladkých červených plodů něco dobrého. Že máte málo času? Potom vyzkoušejte rychlovky z jahod například v podobě hrnkového koláče, nepečeného dezertu nebo zmrzliny. Tyto recepty z jahod jsou rychlé, snadné a chutnají výtečně.
Článek
Kosmatice: Smažené květy černého bezu, které chutnají nasladko i naslano
Kosmatice: Smažené květy černého bezu, které chutnají nasladko i naslano Kosmatice neboli smažené květenství černého bezu je vynikající sezonní záležitostí, kterou si letošní rok rozhodně nenechte ujít. Jelikož je již černý bez v plném rozkvětu, připravte si tuto staročeskou pochoutku, která vás osloví svou výjimečnou chutí. Jaký recept na kosmatice je ten nejlepší?
Článek
Recept na svatomartinské rohlíčky: Vyzkoušejte kynutou i nekynutou verzi i několik druhů náplně
Recept na svatomartinské rohlíčky: Vyzkoušejte kynutou i nekynutou verzi i několik druhů náplně K svátku svatého Martina, který připadá na 11. listopadu, se váže hned několik tradic. Kromě toho, že svatý Martin obvykle přijíždí na bílém koni, si v tento den můžete vychutnat také svatomartinskou husu nebo svatomartinské víno. A co si k tomu upéct i svatomartinské rohlíčky? Přinášíme recepty na tuto sladkou pochoutku, ověřené generacemi.
Článek
Svatomartinská husa: Jaká je tradice této pochoutky a jak na nejlepší recept
Svatomartinská husa: Jaká je tradice této pochoutky a jak na nejlepší recept Ke svátku svatého Martina, který každoročně slavíme 11. listopadu, se váže spousta tradic. Kromě toho, že by měl svatý Martin přijet na bílém koni, popíjíme svatomartinské víno a pochutnáváme si na svatomartinské huse s knedlíkem a se zelím. Chcete znát recept na nejlepší svatomartinskou husu? Máme jej pro vás.
Článek
Recept na halloweenské sušenky s černým kakaem: Lebky, dýně, pavučiny či kočky dozdobte bílkovou polevou
Recept na halloweenské sušenky s černým kakaem: Lebky, dýně, pavučiny či kočky dozdobte bílkovou polevou Chcete upéct svým dětem něco strašidelného na zub? Připravte jim báječně chutnající halloweenské sušenky s černým kakaem, zdobené klasickou bílkovou polevou jako na perníčky. Inspirujte se následujícím receptem na halloweenské sušenky, který bude mít ve vaší rodině jistě velkou odezvu.
(16) Načíst více