Kategorie Babské rady

Článek
Jak odstranit červené víno z oblečení? Rozhoduje rychlost, pomohou i babské rady
Jak odstranit červené víno z oblečení? Rozhoduje rychlost, pomohou i babské rady Pokud si čas od času rádi dopřejete skleničku červeného vína, určitě se vám to už někdy stalo. Víno jste si rozlili na oblečení a za nic na světě jste nedokázali tyto skvrny odstranit. Naštěstí existuje hned několik osvědčených fíglů, jak odstranit červené víno z oblečení. Které z nich rozhodně stojí za vyzkoušení?
Článek
Jak oživit zvadlé a přelité rostliny? Vyzkoušejte tyto jednoduché rady
Jak oživit zvadlé a přelité rostliny? Vyzkoušejte tyto jednoduché rady Pokud máte doma rostliny, určitě víte, jak frustrující může být vidět je zvadlé nebo dokonce přelité. Nicméně, není třeba zoufat, existuje několik způsobů, jak pomoci vašim rostlinám se zotavit.
Článek
Trik na oddálení menstruace: Opravdu funguje pití vody s citronem?
Trik na oddálení menstruace: Opravdu funguje pití vody s citronem? Citron a menstruace. Jak to vůbec jde dohromady? Jestli se každý měsíc trápíte silnou menstruací, anebo chcete krvácení kvůli dovolené na několik dnů odsunout, pijte pravidelně vodu s citronovou šťávou. Jen sama na sobě poznáte, zda tento léty osvědčený fígl našich babiček opravdu funguje, nebo ne.
Článek
Jak se zbavit plevele v dlažbě? Vyzkoušejte osvědčené odstraňovače plevele na přírodní bázi
Jak se zbavit plevele v dlažbě? Vyzkoušejte osvědčené odstraňovače plevele na přírodní bázi Trápí vás plevel v zámkové dlažbě? Abyste se nechtěných rostlin mezi spárami nadobro zbavili, rozhodně k tomu nepotřebujete chemické přípravky z drogerie. Do hubení plevele v dlažbě se pusťte ryze přírodní cestou. Máme pro vás osvědčené tipy, jak se ekologicky zbavit plevele v zámkové dlažbě. Vystačíte si přitom s octem, sodou či vařící vodou.
Článek
Suchý kašel versus vlhký kašel: Jak je poznáte a co na ně platí
Suchý kašel versus vlhký kašel: Jak je poznáte a co na ně platí Není kašel jako kašel. Dle charakteru kašel dělíme celkem na dva základní druhy. A to na suchý kašel a na vlhký kašel. Když dokážete určit, jakým typem kašle trpíte, můžete proti němu účinně vyrazit do boje. Jak tedy poznáte suchý kašel a jak vlhký kašel a co na ně platí?
Článek
Rozkrojená cibule v místnosti: Fígl našich babiček, který opravdu funguje
Rozkrojená cibule v místnosti: Fígl našich babiček, který opravdu funguje Máte doma velkou zásobu cibule? Jestli ne, rychle si pro ni zajděte třeba do obchodu. Momentálně nastává období, kdy nás ve velkém skolí kašel, chřipky či nachlazení, a právě cibule je v boji proti těmto nemocem skvělým pomocníkem. Přesvědčili jsme se o tom sami, neboť jsme vyzkoušeli jeden z "cibulových" fíglů našich babiček. A opravdu funguje!
Článek
Opar na rtu a co na něj: Pomůže klasická léčba i babské rady
Opar na rtu a co na něj: Pomůže klasická léčba i babské rady Vyskočil vám náhle na rtu opar a potřebujete jej co nejrychleji vyléčit? I když opar na rtu není nijak ohrožující, dokáže potrápit a zároveň jde o estetický problém. Zajímá vás tedy, co na opar na rtu? Vyzkoušejte klasickou léčbu i babské rady.
Článek
Jak se rychle zbavit rýmy: Pomohou osvědčené postupy i babské rady
Jak se rychle zbavit rýmy: Pomohou osvědčené postupy i babské rady Rýma a ucpaný nos se v současné době skloňují snad ve všech pádech. Také jste těmto zdravotním potížím, které jsou způsobeny virovým onemocnění, neunikli? V tom případě uvítáte několik tipů, díky nimž se co nejrychleji zbavíte nepříjemné rýmy a ucpaného nosu. Co vše vám pomůže?
Článek
Jak zchladit nápoj za 2 minuty? Použijte trik s ledem a solí
Jak zchladit nápoj za 2 minuty? Použijte trik s ledem a solí Během horkých letních měsíců to zažil každý. Vrátíte se domů z práce, nákupů nebo výletu a dali byste si dobře vychlazené nealko pivo nebo colu v plechovce. Jenže, co když jste je zapomněli dát předem chladit do ledničky? Žádný problém! Máme pro vás trik, jak zchladíte nápoj v plechovce za 2 minuty. Potřebujete k němu pouze led a kuchyňskou sůl.
(18) Načíst více