Kategorie Rajčata

Článek
Rajčata nakládaná ve vlastní šťávě: Na tento časově nenáročný recept potřebujete pouze jednu ingredienci
Rajčata nakládaná ve vlastní šťávě: Na tento časově nenáročný recept potřebujete pouze jednu ingredienci Přemýšlíte nad tím, jak co nejlépe zužitkovat úrodu rajčat, ale nechcete ztrácet čas jejich zdlouhavým zpracováním? Rajská jablíčka opravdu rychle zpracujete, když je naložíte ve vlastní šťávě. Díky následujícímu receptu, ke kterému potřebujete pouze jednu ingredienci, vám naložená rajčata vydrží v zavařovacích sklenicích dlouhé měsíce.
Článek
Jednoduchý těstovinový salát s tuňákem a rajčaty
Jednoduchý těstovinový salát s tuňákem a rajčaty Teploměr ukazuje teploty okolo 30 stupňů a vy přemýšlíte co si dát k obědu. Na teplé jídlo nemáte ani pomyšlení. A co takhle vyzkoušet studený těstovinový salát s tuňákem a rajčátky? V horkých letních dnech je takové lehké jídlo ideálním řešením obědu nebo večeře a jeho vůně a chuť vás přenese do Itálie.
Článek
10 nebezpečných potravin, které dokážou zabít
10 nebezpečných potravin, které dokážou zabít Bez jídla bychom nežili... Na druhou stranu ale existují jídla, která v určitém množství nebo podobě dokážou zabíjet, protože obsahují nebezpečný jed. A některé z nich běžně konzumujeme!
(4) Načíst více