Nejnovější články

Článek
Nadační fond dětské onkologie Krtek: Víte, co dělají, jak a komu pomáhají?
Nadační fond dětské onkologie Krtek: Víte, co dělají, jak a komu pomáhají? Nadační fond dětské onkologie Krtek je již od roku 1999 nedílnou součástí Kliniky dětské onkologie (KDO) Fakultní nemocnice Brno. Krtek podporuje nejen práci zdejších lékařů a zdravotníků, ale snaží se především o to, aby měli dětští pacienti a jejich nejbližší rodina stále pozitivní mysl.
Článek
Čím jsou děti narozené v červenci tak výjimečné? Mají pozitivní přístup a lépe ovládají své emoce a chování
Čím jsou děti narozené v červenci tak výjimečné? Mají pozitivní přístup a lépe ovládají své emoce a chování Lidé, kteří se narodí v průběhu července, v sobě ukrývají mimořádný potenciál. A jak je to s dětmi? Pokud se vaše dítě narodilo nebo narodí v červenci, připravte se na jedno. Ať už je pod nadvládou znamení Raka či Lva, jde o velmi jedinečnou osobu. Čím vším se tedy červencové děti odlišují od ostatních?
Článek
Celá palička česneku oloupaná během několika sekund: Valentina Bachkarová z Toronta sdílela svůj geniální trik na Twitteru
Celá palička česneku oloupaná během několika sekund: Valentina Bachkarová z Toronta sdílela svůj geniální trik na Twitteru Určitě s námi budete souhlasit, že loupání česneku je velká otrava. Zvlášť když jej na určitý recept potřebujete opravdu hodně. Jestli chcete vyloupat česnek bezpracně, vyzkoušejte geniální trik Valentiny Bachkarové z kanadského Toronta. Celou paličku česneku budete mít díky jejímu postupu oloupanou už během pár sekund.
Článek
Spaní na levém boku: Nejzdravější poloha při spánku nejen pro těhotné ženy
Spaní na levém boku: Nejzdravější poloha při spánku nejen pro těhotné ženy Abychom se vyspali do růžova, měli bychom chodit spát před půlnocí, v posteli trávit 6 až 8 hodin a ležet na kvalitní matraci. Co se ale příliš neřeší, je konkrétní poloha při spánku, která však velmi ovlivňuje jeho výslednou kvalitu. V jaké pozici byste tedy měli ležet? Ideálně na levém boku. Prozradíme vám, čím je spaní na levém boku tak zdravé.
Článek
Zbavte se zápachu z bot jednou provždy: Pomůže vám vodka, sůl i mrazák
Zbavte se zápachu z bot jednou provždy: Pomůže vám vodka, sůl i mrazák V létě se nám nohy potí více než v kterémkoliv dalším ročním období. I když si to mnohdy stydíme přiznat, s nadměrným pocením nohou souvisí nepříjemný zápach bot. Tento problém se přitom týká nejen mužů, ale i žen. Abyste se pro příště vyhnuli společenskému faux pas, poradíme vám, jak zápach z bot nadobro odstranit a jak mu předcházet.
Článek
Tyto geniální triky vám usnadní letní dovolenou: Cesta k moři bude poklidnější a pobyt u moře pohodovější
Tyto geniální triky vám usnadní letní dovolenou: Cesta k moři bude poklidnější a pobyt u moře pohodovější Čas letních dovolených je v plném proudu. Abyste si užili pobyt u moře se vším všudy, shromáždili jsme pro vás několik geniálních triků, které byste měli znát i vy. Díky těmto vychytávkám se vám bude lépe cestovat, předejdete případným nepříjemnostem během pobytu a na pláži u vody zažijete větší pohodu.
Článek
Studentka medicíny zhubla za pár měsíců 36 kilogramů: „Dělám to pro své pacienty,“ říká
Studentka medicíny zhubla za pár měsíců 36 kilogramů: „Dělám to pro své pacienty,“ říká Za svůj život se snažila zhubnout každá z nás, proto víme, jak těžké to může být. Cesta za vysněnou postavou bývá klikatá. Nástrahy v podobě sladkých dezertů a různých pochutin na nás čekají všude a jen ty nejzatvrzelejší vytrvají. Své o tom ví i 20letá Sandie, která střídavě hubla a přibírala dlouhá léta, až se vyšplhala na váhu 120 kilogramů.
Článek
Bobkový list jako přírodní repelent: Ochrání vás před dotěrným hmyzem i hmyzími škůdci
Bobkový list jako přírodní repelent: Ochrání vás před dotěrným hmyzem i hmyzími škůdci Na bobkový list nedali dopustit už staří Řekové a Římané. Tento zelený zázrak, který přicestoval ze Středomoří i do našich zeměpisných šířek, známe především jako kuchyňské koření. Bobkový list však má také další schopnosti. Během letních měsíců jistě oceníte, že dokáže dokonale odpudit většinu druhů létajícího a lezoucího hmyzu.
Článek
Pravda o blondýnkách: Berou si bohaté muže a mají vyšší plat
Pravda o blondýnkách: Berou si bohaté muže a mají vyšší plat V případě blondýnek koluje spousta nemístných vtipů o jejich nižším IQ. Jak je to ale ve skutečnosti? Každá z nás určitě ví, že muži nedají na blondýnky dopustit. Jaké jsou další výhody a nevýhody života s blond vlasy? Pokud se rozhodnete přestoupit na tuto barvu vlasů i vy, obrátí to váš život o 180 stupňů. Jaká je tedy pravda o blondýnkách?
Článek
Táta své děti fotil v moři pomocí dronu: Zachránil jim tím život, protože dron odhalil blížícího se žraloka
Táta své děti fotil v moři pomocí dronu: Zachránil jim tím život, protože dron odhalil blížícího se žraloka Měl to být den jako každý jiný. 35letý Dan Watson z americké Floridy se rozhodl, že si se svou manželkou a třemi dětmi užijí nádhernou neděli na pláži. I když to běžně nedělá, tentokrát si s sebou přibalil také dron, jehož prostřednictvím chtěl zachytit vodní radovánky svých dětí. Neplánovaně jim tím ale zachránil život.
Článek
Kambodžská učitelka sdílela na Facebooku fotku školního batohu, který pro svého syna vyrobil jeho táta: Tento příspěvek se během chvíle stal virální
Kambodžská učitelka sdílela na Facebooku fotku školního batohu, který pro svého syna vyrobil jeho táta: Tento příspěvek se během chvíle stal virální Plánujete, že o prázdninách nakoupíte svým dětem nové školní pomůcky do dalšího školního roku? To, co je pro nás samozřejmé, je bohužel pro mnohé děti z chudých rodin nedostupné. Proto se jejich rodiče snaží alespoň improvizovat. Příkladem je modrý školní batoh, který pro svého syna vlastnoručně vyrobil chudý kambodžský farmář.
Článek
Jedete na dovolenou? Nenechte se překvapit zloději
Jedete na dovolenou? Nenechte se překvapit zloději Jsem ráda, že jsem tento článek stihla dopsat ještě předtím, než se všechny dámy rozprchnete na dovolené, prázdniny a své domovy necháte po nějaký čas opuštěné. Doufám, že vám tento článek bude inspirací a zvýší ochranu vašeho domova.
Článek
Co dělat a nedělat při bouřce? Před bouřkou neutíkejte ani si nelehejte
Co dělat a nedělat při bouřce? Před bouřkou neutíkejte ani si nelehejte Bouřka je nádherná, když ji pozorujete z pohodlí domova, ale nebezpečná, když vás zastihne venku. Ať už jste se do ní dostali sami nebo dokonce s dětmi, existuje několik zásad, které vám poradí, co dělat a nedělat při bouřce. Pravděpodobnost, že vás pod širým nebem zasáhne blesk je výjimečná, ovšem nikoliv vyloučená.
Článek
Máte dolíčky ve tvářích? Jde o genetickou abnormalitu, která se dědí
Máte dolíčky ve tvářích? Jde o genetickou abnormalitu, která se dědí Dolíčky ve tvářích jsou znakem roztomilosti a nevinnosti. Na druhou stranu jsou smyslné a sexy. Tímto nádherným rysem se ale při úsměvu pyšní jenom zlomek lidí. Zatímco takových dolíčků na stehnech a hýždích by se ráda vzdala snad každá žena, dolíčky ve tvářích jsou jejich velkým snem. Máte tento neobyčejný úsměv i vy?
Článek
Manžel podle horoskopu: Rak vám snese modré z nebe, se Štírem zažijete nekonečnou vášeň
Manžel podle horoskopu: Rak vám snese modré z nebe, se Štírem zažijete nekonečnou vášeň Možná, že jste si od kamarádek někdy vyslechla stížnost, že jejich partner se po svatbě změnil k horšímu. Vy zatím se svým partnerem chodíte a máte pocit, že si ve všem rozumíte. Jaké to ale bude, až se stanete manželi? Odpíchněte se od partnerova znamení zvěrokruhu. Hvězdy vám samy řeknou, co vás s ním čeká ve svazku manželském.
Článek
Proč nespěchat do manželství? Nevyřešíte tím partnerské problémy ani samotu
Proč nespěchat do manželství? Nevyřešíte tím partnerské problémy ani samotu Ženy jsou velké romantičky. Když se zamilují, už po pár týdnech vztahu slyší zvonit svatební zvony. Jenže manželství je záležitost na celý život. Měla byste vědět, že po svatbě se váš život radikálně změní a z běžných věcí se stane luxus. Přinášíme vám důvody, proč byste měla před vstupem do manželství ještě trochu přibrzdit.
Článek
Japonci a jejich podivné vynálezy. Čím vším se nám snaží usnadnit život?
Japonci a jejich podivné vynálezy. Čím vším se nám snaží usnadnit život? Japonsko je zemí, která se rozhodně nebojí nových vynálezů a inovací. Je to země s jednou z nejsilnějších ekonomik světa a její vynálezci neustále přemýšlí, čím by mohli lidem usnadnit a zefektivnit život. Ačkoliv jsou některé jejich nápady naprosto geniální, které si bezpochyby zaslouží nálepku „ujeté“.
Více článků