Nejnovější články

Článek
Jaké barvy oblečení jsou in na jaře?
Jaké barvy oblečení jsou in na jaře? Jaro je tady, pestré barvy a motivy jsou více než kdy dříve potřeba. Nebojte se experimentovat a vsaďte na nevšední kombinace a barevné odstíny. Hitem tohoto jara jsou světlé, výrazné, pastelové barvy, které rozzáří váš den a zlepší náladu. A nejen vám.
Článek
Hrášková omeleta s kozím sýrem
Hrášková omeleta s kozím sýrem Přivítejte jaro v kuchyni s recepty z dílny Jíme zdravě a vyzkoušejte recept na hráškovou omeletu s kozím sýrem.
Článek
Kdy vysadit jahody, abyste se těšili z bohaté úrody: Ideálně v dubnu nebo květnu
Kdy vysadit jahody, abyste se těšili z bohaté úrody: Ideálně v dubnu nebo květnu Milujete chuť šťavnatých a sladkých jahod? Abyste se mohli už letos těšit z bohaté úrody těchto červených plodů, nastává ideální čas k výsadbě jahodníků. Jarní termín sázení jahod navíc zaručí, že rostliny dobře zakoření a pěkně se rozrostou.
Článek
Herečka Patricie Pagáčová nafotila těhotenské snímky pod vodou. Bývalá hvězda Ulice se podobá mořské víle
Herečka Patricie Pagáčová nafotila těhotenské snímky pod vodou. Bývalá hvězda Ulice se podobá mořské víle Bývalá hvězda Ulice a porotkyně SuperStar Patricie Pagáčová je v radostném očekávání. Své rostoucí těhotenské bříško se rozhodla zvěčnit neobvyklými fotkami, které vznikly pod vodou. Patricia Pagáčová vypadá na pořízených snímcích překrásně. Ostatně, můžete se o tom přesvědčit také na jejím Instagramu.
Článek
Violka vonná krásně voní i léčí. Přinášíme několik receptů, jak ji využít
Violka vonná krásně voní i léčí. Přinášíme několik receptů, jak ji využít Trháte si každé jaro pro potěchu kytičku fialek? Violka vonná, jejíž vůně je bezkonkurenční, nemusí skončit pouze ve váze s vodou. Jelikož je fialka jedlá, nachází místo i v kuchyni. Chutnat vám bude třeba fialkový sirup nebo její kandované květy. Tyto pochoutky z violky vonné však vašemu tělu dodají i spoustu zdravotních benefitů.
Článek
Vyčerpaná matka od rodiny přestala uklízet. Reakce jejího manžela a dětí vás překvapí
Vyčerpaná matka od rodiny přestala uklízet. Reakce jejího manžela a dětí vás překvapí Koronakrize doléhá snad na každého z nás. Zvlášť z některých maminek se stávají superženy, protože musí zároveň zvládat home office, distanční výuku svých dětí, vaření, nakupování i domácí práce. Jedna maminka, která měla všeho již plné zuby, přestala doma uklízet. Jak její experiment dopadl, všem ukázala na svém Twitteru.
Článek
Přehled, co se změní od 12. dubna 2021: Otevře se první stupeň ZŠ či papírnictví
Přehled, co se změní od 12. dubna 2021: Otevře se první stupeň ZŠ či papírnictví Od pondělí 12. dubna 2021 nás v Česku čekají výrazné změny. Vláda rozhodla, že se do školních lavic - byť rotačně - vrací celý první stupeň základních škol. Od tohoto dne se však v tuzemsku uvolní i další část protiepidemiologických restrikcí. Co vše se tedy od 12. dubna mění?
Článek
Kamila Nývltová napekla na Velikonoce 60 mazanců, 20 beránků a 225 cupcaků. S přehledem trumfla profesionální pekaře i cukráře
Kamila Nývltová napekla na Velikonoce 60 mazanců, 20 beránků a 225 cupcaků. S přehledem trumfla profesionální pekaře i cukráře Kamila Nývltová je nejen skvělou zpěvačkou, ale i výbornou pekařkou a cukrářkou. Že by se s přehledem uživila pečením sladkého cukroví i pečiva, dokázala také o letošních Velikonocích. Kamila Nývltová totiž napekla neuvěřitelných 60 mazanců, 20 beránků a 225 cupcaků. Tímto dechberoucím počinem se pochlubila i na svém Instagramu.
Článek
„Bez cestování se anglicky nenaučím“ a další mýty o studiu jazyků
„Bez cestování se anglicky nenaučím“ a další mýty o studiu jazyků Přestávka v cestování poskytla mnohým výmluvu, proč nezačít s dlouho odkládaným učením se cizího jazyka. Že se angličtinu, španělštinu či další jazyky nelze naučit bez možnosti vycestovat, je přitom jedním z největších mýtů jazykového vzdělávání. Jakými dalšími pověrami se při učení jazyka nenechat odradit?
Článek
Jak probíhá vyšetření plodnosti na reprodukční klinice? Nezbytné je vždy vyšetření celého páru
Jak probíhá vyšetření plodnosti na reprodukční klinice? Nezbytné je vždy vyšetření celého páru Neplodnost je choroba příznačná dnešní době a reprodukční kliniku navštěvuje rok od roku stále více párů, které mají potíže s početím. Při včasném zahájení léčby lze ale naštěstí řadu příčin neplodnosti velmi dobře řešit a díky moderní reprodukční medicíně se tak i páry, jež by přirozenou cestou počaly jen stěží, mohou dočkat vytouženého miminka.
Článek
Jak rychle najít novou práci? Učte se jazyky!
Jak rychle najít novou práci? Učte se jazyky! Důsledky koronavirové pandemie se projevují nástupem ekonomické krize a růstem nezaměstnanosti. Personalisté doporučují zaměřit se na zvýšení svých dovedností. Podle odborníků totiž budou firmy stále méně nakloněny hromadnému vzdělávání svých zaměstnanců a upřednostní tak uchazeče, který již danými znalostmi disponuje.
Článek
4 věci, které o vašem zdraví prozradí vaše moč
4 věci, které o vašem zdraví prozradí vaše moč Ač to zní všelijak i moč dokáže o našem zdraví leccos vypovědět. A zaměřit bychom se neměli jen na její barvu, ale i na její vůni či konzistenci. Navíc i pocit, který při močení máme, může odhalit různá onemocnění.
Článek
Hubnutí podle krevních skupin? Víme, jak toho docílit
Hubnutí podle krevních skupin? Víme, jak toho docílit Věděli jste, že naše krevní skupina nám udává směr v tom, co bychom měli jíst, jaké sportovní aktivitě se věnovat a také, že má i vliv na to, na jaké nemoci jsme náchylní? Že ne? V tom případě čtěte dál!
Článek
Jarní únava. Jak se s ní co nejrychleji vypořádat?
Jarní únava. Jak se s ní co nejrychleji vypořádat? Z počasí, při kterém nejraději zůstáváme doma zabalení v dece s velkým hrnkem horké čokolády, se najednou stává to "mikinové" a spolu s obavami o naši letní siluetu pociťujeme na vlastní kůži i nechuť cokoli dělat a nejraději bychom celé dny leželi v posteli. Jak se nejlépe s jarní únavou poprat? To si společně projdeme v nadcházejícím článku.
Článek
Co s vejci po Velikonocích? Přinášíme tipy, jak je zužitkovat
Co s vejci po Velikonocích? Přinášíme tipy, jak je zužitkovat Zbyla vám po Velikonocích vajíčka vařená natvrdo a nevíte, co s nimi? Máme pro vás hned několik tipů, jak je zpracovat. Jelikož jsou vajíčka natvrdo univerzální potravinou, mají své místo ve spoustě chutných jídlech. Jakým způsobem s nimi tedy můžete naložit?
Článek
Těhotná moderátorka Monika Leová to má za pár. Těhotenské bříško jí opravdu sluší
Těhotná moderátorka Monika Leová to má za pár. Těhotenské bříško jí opravdu sluší Moderátorka Monika Leová si pomalu balí tašku do porodnice. Se svým manželem Martinem Košínem se těší na to, až na světě zanedlouho přivítají svou prvorozenou holčičku. Oblíbená moderátorka, herečka a miss se ještě stihla na Instagramu pochlubit sérií těhotenských fotek, kterou nafotil právě její manžel.
Článek
5 znamení zvěrokruhu, která mají vždy pravdu
5 znamení zvěrokruhu, která mají vždy pravdu Není nic horšího než člověk, který se zuby nehty drží své pravdy a za žádných okolností ji nezmění. Za tuto vlastnost může nejen vrozená povaha, ale také datum narození. Která znamení zvěrokruhu tedy musí mít vždy pravdu, přes kterou nejede vlak?
Článek
Dovolená v Chorvatsku je od 1. dubna o dost snazší. Chorvatsko aktualizovalo pravidla pro vstup do země
Dovolená v Chorvatsku je od 1. dubna o dost snazší. Chorvatsko aktualizovalo pravidla pro vstup do země Chtěli byste na dovolenou do Chorvatska, ale neznáte přesná pravidla pro vstup do této jihoevropské země? Chorvatská vláda se rozhodla, že nebude čekat na rozhodnutí Evropské unie týkající se covidových pasů, a vydala svá pravidla. Co tedy aktuálně musíte dodržet, pokud se chcete slunit na chorvatské pláži?
Více článků