Nejnovější články

Článek
Co se stane, když budete jíst jednou denně? Poznejte důvody, proč to není dobrý nápad
Co se stane, když budete jíst jednou denně? Poznejte důvody, proč to není dobrý nápad Sníst pouze jednu porci jídla denně zní opravdu zvláštně. Tento dietní režim však některé ženy ve snaze zhubnout opravdu praktikují. Pouští se konkrétně do populární diety OMAD neboli one meal a day, což je jedna z forem přerušovaného půstu. Jíst jedno jídlo denně však pro vás může být více ke škodě než k užitku. Vysvětlíme vám proč.
Článek
Albínská holčička Ava Clarke si podmanila slavné módní značky. Podívejte se, jak je krásná
Albínská holčička Ava Clarke si podmanila slavné módní značky. Podívejte se, jak je krásná Když se Ava Clarke v roce 2008 narodila, rodičům i zdravotnickému personálu bylo na první pohled zřejmé, že je jiná. Na svět vykoukla albínská holčička s modrozelenýma očima, světlou pletí a růžovými silnými rty. To vše bylo velmi neobvyklé, protože její biologičtí rodiče jsou Afroameričané s hnědýma očima.
Článek
Dopřáváte si šálek kávy denně? Tohle udělá s vaším organismem
Dopřáváte si šálek kávy denně? Tohle udělá s vaším organismem Dnešním článkem pravděpodobně potěšíme všechny milovníky dobré kávy a zaryté „kávoholiky“. Ptáte se proč? V dnešním článku se budeme zabývat pozitivními účinky kávy na naše tělo a věřte nám, že jich není málo!
Článek
Jak pejsci projevují svou náklonnost? Hlavně těmito gesty a signály
Jak pejsci projevují svou náklonnost? Hlavně těmito gesty a signály Jakýkoliv milovník psů vám potvrdí, že pořízení štěňátka bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v jeho životě. Člověk tím získá toho nejcennějšího parťáka, jakého si můžete jen představit.
Článek
Kdy vyhodit spodní prádlo a koupit úplně nové? Odborníci mluví o pravidle 50 vyprání
Kdy vyhodit spodní prádlo a koupit úplně nové? Odborníci mluví o pravidle 50 vyprání Už jste někdy zkoušela počítat, kolik dámských spodních kalhotek máte ve skříni? Možná, že jich vlastníte celý šuplík a dáme ruku do ohně za to, že spoustu z nich jste na sobě neměla dlouhé měsíce. Zajímá vás, kdy je na čase toto spodní prádlo vyhodit a vyměnit jej za nové? Přinášíme překvapivou odpověď.
Článek
Uvolněte svým dutinám, pořiďte si přikrývku pro alergiky
Uvolněte svým dutinám, pořiďte si přikrývku pro alergiky Časem spánku trávíme téměř třetinu každého dne a spánek se tak stává nejdůležitější nevědomou aktivitou pro naše psychické a fyzické zdraví, kterou každý den děláme. Vhodná přikrývka i polštář hrají tedy zásadní roli pro jeho kvalitu i zdraví a v případě, že jste alergici, měli byste mít tuto skutečnost na paměti.
Článek
Agáta Hanychová učí dceru Miu třídit odpad. Podívejte se, jak to čtyřleté holčičce jde
Agáta Hanychová učí dceru Miu třídit odpad. Podívejte se, jak to čtyřleté holčičce jde Plasty, papír a sklo třídí v Česku pravidelně až 90 procent českých domácností. Že třídit odpad je základ, ostatně vysvětluje své čtyřleté dcerce také Agáta Hanychová. Jak modelka ukázala na Instagramu, malá Mia při této činnosti své mamince velmi ráda pomáhá.
Článek
Její mainskou mývalí kočku si pletou se psem. Ruska Julia Mininová má doma impozantního kocoura Kefíra
Její mainskou mývalí kočku si pletou se psem. Ruska Julia Mininová má doma impozantního kocoura Kefíra Ruska Julia Mininová z města Stary Oskol se před 2 lety rozhodla, že si pořídí koťátko. Domů si přivezla sněhově bílého kocourka Kefíra mainské mývalí kočky, který však vyrostl do obrovských rozměrů. Ve svých 22 měsících váží 12,5 kilogramů a pravděpodobně bude ještě větší. Cizí lidé si dokonce Kefíra pletou se psím plemenem středního vzrůstu.
Článek
Rhétské dráhy – vlakem za zimními zážitky
Rhétské dráhy – vlakem za zimními zážitky Rhétské dráhy jsou největší soukromou železniční společností ve Švýcarsku, jejíž typicky červené vláčky se proplétají hornatou krajinou kantonu Graubündenu a některé úseky spadají i do světového dědictví UNESCO.
Článek
Co o vaší osobnosti prozrazuje váš rukopis? Budete koukat
Co o vaší osobnosti prozrazuje váš rukopis? Budete koukat Říká se, že se podle rukopisu dá poznat více než 5 000 nejrůznějších osobnostních rysů. Ačkoliv nejsme grafologové, existuje jednoduchý test, díky kterému vám prozradíme něco málo o vás a vaší osobnosti.
Článek
Jak nás tělo varuje před příchodem lupusu? Tyto signály nezanedbávejte
Jak nás tělo varuje před příchodem lupusu? Tyto signály nezanedbávejte Lupus je chronické a velmi bolestivé zánětlivé onemocnění, ke kterému dochází, když náš vlastní imunitní systém začne napadat tkáně a vnitřní orgány. Někteří lidé trpí jen velmi mírnými příznaky, zatímco jiní na tom mohou být o něco hůře a podle všeho v Americe tímto onemocněním trpí 1,5 milionů obyvatel, přičemž 90 % z nich jsou právě ženy.
Článek
Eva Perkausová překvapila tajnou svatbou na Mauriciu. Je z ní vdaná paní Hecko
Eva Perkausová překvapila tajnou svatbou na Mauriciu. Je z ní vdaná paní Hecko Z krásné moderátorky Evy Perkausové je vdaná paní. Na exotickém ostrově Mauricius si tajně vzala svého dlouholetého přítele, podnikatele Ivana Hecko. Eva Perkausová sdílela tuto radostnou událost i se svými instagramovými fanoušky. Na Instagram čerstvě přidala svou svatební fotku a změnila si jméno na Eva Hecko Perkausová.
Článek
Hromadná nehoda na D5: Video ukazuje, proč je lepší ihned utéct za svodidla
Hromadná nehoda na D5: Video ukazuje, proč je lepší ihned utéct za svodidla Na sociálních sítích koluje další video z hromadné nehody na D5 u Žebráku na Berounsku, ke které došlo ve čtvrtek 20. ledna. Toto video, které pořídila palubní kamera jednoho z osobních aut, vysvětluje, proč je při hromadné nehodě lepší co nejrychleji vystoupit z auta a okamžitě jít za svodidla. Jaký máte z pořízeného záběru pocit?
Článek
Co se zbylou rýží? Přinášíme 6 tipů, jak ji využít
Co se zbylou rýží? Přinášíme 6 tipů, jak ji využít Zbyla vám od oběda nebo od večeře vařená rýže a nyní přemýšlíte, co s ní? Máte hned několik možností, jak ji využít. Ze zbylé rýže rychle a jednoduše připravíte hned několik sladkých i slaných pokrmů. Vyzkoušejte následujících 6 receptů, které určitě zachutnají celé vaší rodině.
Článek
8 silných motivátorů, které vám pomohou ze cvičení vybudovat rutinu
8 silných motivátorů, které vám pomohou ze cvičení vybudovat rutinu Všichni asi dobře známe prvotní zánět a nadšení pro nové věci. Problém nastává tehdy, když nám zevšední nebo si na ně už více nenacházíme čas, takže je postupně přestaneme dělat. Často se to stává i při cvičení.
Článek
Pětka pro druháčka za počítání kaštanů: Je normální, že učitel ihned trestá špatnou známkou? ptá se dále Líný učitel
Pětka pro druháčka za počítání kaštanů: Je normální, že učitel ihned trestá špatnou známkou? ptá se dále Líný učitel Kauza paní učitelky trestající za správně vypočítanou úlohu, na kterou upozornila facebooková stránka Líný učitel vedená pedagogem Robertem Čapkem, si vyžádala velkou pozornost na sociálních sítích i v médiích. Co je však zarážející? Podle Roberta Čapka se v diskuzích téměř nikdo nepozastavil nad tím, že učitelka žáka ihned ohodnotila pětkou.
Článek
Tyto dárky k svátku potěší každého!
Tyto dárky k svátku potěší každého! Dárky k svátku se nevybírají snadno. Samozřejmě je rozdíl, jestli vybíráme dárek ke svátku pro nejlepší kamarádku nebo pro kolegu v práci. Vyřešit svátek obyčejnou čokoládou nebo lahví vína je samozřejmě nejjednodušší, přeci jen byste si ale měli dát na výběru dárku záležet trochu víc. Přinášíme vám originální tipy na dárek k svátku.
Článek
Monika Bagárová hubne do plavek i s dcerou Ruminkou. Podívejte se na roztomilé video ze cvičení
Monika Bagárová hubne do plavek i s dcerou Ruminkou. Podívejte se na roztomilé video ze cvičení Není tajemstvím, že si zpěvačka a moderátorka Monika Bagárová udržuje krásnou postavu cvičením. Jak ukázala na Instagramu, necvičí sama, ale má hned několik parťáků. A to nejen svou sestru Natalii, ale také svou malou dcerku Ruminku, která je evidentně zapálenou sportovkyní stejně jako její maminka.
Článek
Nehty v barvě želvího krunýře: Jeden z nejžhavějších trendů manikúry současnosti
Nehty v barvě želvího krunýře: Jeden z nejžhavějších trendů manikúry současnosti Chystáte se na manikúru a přemýšlíte, jaký barevný vzor zvolíte tentokrát? Vyzkoušejte nehty v zelené barvě želvího krunýře neboli Green Tortoise Shell Nails, které patří k trendům letošní sezony. V předchozích letech tento přírodní vzor frčel v zemitých a hnědých odstínech, nyní mu však kraluje ryze zelené barva.
Článek
Jak s partnerem usínáte: Co to o vašem vztahu vypovídá?
Jak s partnerem usínáte: Co to o vašem vztahu vypovídá? Napadlo by vás někdy, že to, v jaké poloze usínáte a spíte vedle svého partnera, dokáže o vašem vztahu spoustu věcí vypovědět? Podle britské studie, kterou zveřejnil deník Daily Mail, opravdu velice záleží na tom, jak vedle svého milého uleháte.
Více článků