Nejnovější články

Článek
Luxusní proměna kuchyně: Britské mamince stačilo pouhých 4 500 korun
Luxusní proměna kuchyně: Britské mamince stačilo pouhých 4 500 korun Když si anglická maminka Rachel Marstonová v srpnu 2019 koupila se svým partnerem dům v Manchesteru, měla velkolepé plány, že jej přebuduje dle vlastního vkusu. Jako pěst na oko jí připadala hlavně kuchyně s červenými obkladačkami, kterou nemohla vystát. Díky své šikovnosti ji svépomocí proměnila v přepočtu za pouhých 4 500 korun.
Článek
Tři znamení zvěrokruhu, která neudrží tajemství. Mlčet neumí Vodnář či Beran
Tři znamení zvěrokruhu, která neudrží tajemství. Mlčet neumí Vodnář či Beran Dle vlastní zkušenosti víte, že u některých lidí je vaše tajemství v bezpečí, jiní jej však bez váhání prozradí ostatním. Tato vlastnost mimo jiné závisí na znamení zvěrokruhu. Kterému hvězdnému znamení, které neumí držet jazyk za zuby, byste se rozhodně neměli s ničím svěřovat? Dejte si pozor zejména na tři následující.
Článek
Eva Burešová podlehla kouzlu Radka Bakaláře z Revolution of Magic. Podívejte se na to, čím ji dostal
Eva Burešová podlehla kouzlu Radka Bakaláře z Revolution of Magic. Podívejte se na to, čím ji dostal Radka Bakaláře, profesionálního českého kouzelníka a iluzionistu, není nutné sáhodlouze představovat. Do svého pořadu na YouTube si pravidelně zve známé osobnosti, které svými dovednostmi dokáže totálně odzbrojit. Do prvního dílu nové série pozvání přijala herečka a zpěvačka Eva Burešová.
Článek
Barva moči hodně prozradí o vašem zdraví. Může mít spoustu odstínů
Barva moči hodně prozradí o vašem zdraví. Může mít spoustu odstínů O moči se právem říká, že je indikátorem lidského zdraví. Až příště půjdete na malou, pořádně si tuto odpadní tekutinu svého těla prohlédněte. Barva moči totiž hodně prozradí o vašem zdraví. Který její odstín je v pořádku a kdy se již vyplatí zpozornět?
Článek
Optická hádanka: Najdete na obrázku druhou ženu? Většina lidí pohoří
Optická hádanka: Najdete na obrázku druhou ženu? Většina lidí pohoří Řešíte rádi náročné hádanky? Udělejte si mozkovou rozcvičku a vydejte se s námi do světa optických klamů a iluzí. Dobře se podívejte na následující fotografii se stojící ženou. Zkuste na fotce najít také druhou ženu. Pořádně se při řešení této optické hádanky soustřeďte, většina lidí ji totiž nerozklíčuje.
Článek
Toto je pravá věrnost: Fenka Bóndžuk čekala týden před nemocnicí, dokud nepropustili jejího pána
Toto je pravá věrnost: Fenka Bóndžuk čekala týden před nemocnicí, dokud nepropustili jejího pána O psech se říká, že jsou nejlepším přítelem člověka. Že je to pravda, předvedla fenka Bóndžuk ze severního Turecka, která na svého páníčka čekala týden před nemocnicí, dokud jej nepropustili. Takto vypadá pravá věrnost!
Článek
Ruská blogerka porodila chlapečka nevlastnímu synovi. Z Mariny Balmashevy jsou lidé v šoku
Ruská blogerka porodila chlapečka nevlastnímu synovi. Z Mariny Balmashevy jsou lidé v šoku Marina Balmasheva patří k nejznámějším ruským influencerkám. Lidé se zájmem na Instagramu sledovali její radikální hubnoucí proměnu. Nyní si vysloužila pozornost za něco zcela jiného. Veřejně se na Instagramu přiznala, že se rozvedla s manželem a čeká dítě s dospělým nevlastním synem. Nyní se tomuto nesourodému páru narodilo společné miminko.
Článek
Kamylla bojovala po mozkové příhodě o život v nemocnici. Matka s jejím manželem si mezitím začali aférku
Kamylla bojovala po mozkové příhodě o život v nemocnici. Matka s jejím manželem si mezitím začali aférku Brazilka Kamylla Melo je velmi krásná žena. Má ovšem za sebou velmi těžké období. Musela totiž překonat, že ji zradily dvě nejdůležitější osoby jejího života. Matka a manžel. Když Kamylla zápasila čtyři měsíce o život v nemocnici, její matka a její manžel se dali dohromady. Jak sama říká, se svou životní zkušeností se již vyrovnala.
Článek
Co mužům přijde na ženách naprosto odporné? Je to hlavně těchto 9 věcí!
Co mužům přijde na ženách naprosto odporné? Je to hlavně těchto 9 věcí! Dámy, sdělím vám nepříjemnou pravdu - umělé gelové nehty, kalhoty s vysokým pasem i šňůrkatá tanga muže naprosto odpuzují. Je to šok, že?
Článek
Jak často měnit a prát podprsenku: Spousta žen dělá s používáním tohoto spodního prádla chybu
Jak často měnit a prát podprsenku: Spousta žen dělá s používáním tohoto spodního prádla chybu Měnit si každý den spodní kalhotky je pro každou ženu nepsaným pravidlem. Jak je to ovšem s dalším spodním prádlem, kterým je dámská podprsenka? Přečtěte si, jak často byste měla měnit a prát podprsenku. Spousta žen v tom totiž dělá velkou chybu.
Článek
Holčička měla ve vlasech tisíce vší. Šokující video, které láme rekordy na TikToku, je jen pro silné povahy
Holčička měla ve vlasech tisíce vší. Šokující video, které láme rekordy na TikToku, je jen pro silné povahy Měli jste někdy vši? Nebo jste s nimi bojovali u svých dětí? Určitě víte, že zbavit se vší je běh na dlouhou trať. To rodiče malé hnědovlasé holčičky tento problém zanedbali do té míry, že svou dcerku museli svěřit do rukou profesionálů. Z videa jejího odvšivování, které se šíří TikTokem jako lavina, se však slabším povahám může zvednout žaludek.
Článek
Znamení zvěrokruhu, která v roce 2021 najdou osudovou lásku. Spřízněnou duši potkají Blíženci, Lvi či Štíři
Znamení zvěrokruhu, která v roce 2021 najdou osudovou lásku. Spřízněnou duši potkají Blíženci, Lvi či Štíři Rok 2021 přinese něco nového každému znamení zvěrokruhu. Horoskop lásky ovšem napovídá, že některá hvězdná znamení najdou v roce 2021 životního partnera. Kterým znamením tedy letošní rok přinese novou lásku na celý život? Projděte si následující seznam znamení zvěrokruhu, která se letos osudově zamilují. Možná, že se mezi nimi najdete také.
Článek
Bramborový zábal na průdušky uleví od bolesti a pomůže s odkašláváním. Tento přírodní lék na kašel používaly už naše babičky
Bramborový zábal na průdušky uleví od bolesti a pomůže s odkašláváním. Tento přírodní lék na kašel používaly už naše babičky Cítíte bolest na průduškách, máte kašel a jste zahlenění? Vedle klasické léčby vyzkoušejte i osvědčené triky našich babiček. Dobře fungujícím přírodním lékem na oslabené průdušky je podle nich teplý bramborový zábal, který si poradí se zánětem a uleví vám od bolesti a zahlenění. Jak tedy bramborový zábal na průdušku připravit?
Článek
Jessica Alves se ukázala poprvé bez mejkapu. Takto vypadá bývalý Ken Rodrigo Alves po 75 plastických operacích
Jessica Alves se ukázala poprvé bez mejkapu. Takto vypadá bývalý Ken Rodrigo Alves po 75 plastických operacích Živoucí Barbie Jessica Alves, která vstoupila do povědomí jako Ken Rodrigo Alves, ukázala světu svou pravou tvář. Svým fanouškům se poprvé odhalila bez make-upu. Tato transgender hvězda, která je více než jeden rok ženou, odvážně ukázala stav svého obličeje po 75 plastických operacích.
Článek
Péče o památky zahradní architektury chce sportovního ducha a cestovatelské nadšení
Péče o památky zahradní architektury chce sportovního ducha a cestovatelské nadšení Žije svůj život a dělá svoji práci, váží si obyčejných věcí a neúnavně pracuje ve prospěch věcí výjimečných. Taková je dlouholetá pracovnice Národního památkového ústavu v Brně Ing. Dagmar Fetterová (1943). Usměvavá, přátelská žena, tělem i duší oddaná památkám zahradního umění.
Článek
Nejlepší palačinky se netrhají a jsou dokonale tenké. Přinášíme tipy a triky, jak je udělat
Nejlepší palačinky se netrhají a jsou dokonale tenké. Přinášíme tipy a triky, jak je udělat Připravit dokonalé palačinky je kumšt. Určitě se vám při smažení palačinek stalo, že byly silné, nasáklé olejem a trhaly se. Abyste si udělali ty nejlepší palačinky na světě, zkuste dodržet několik základních pravidel. Máme pro vás několik triků profesionálů, díky nimž dosáhnete velmi tenkých palačinek, které se nebudou trhat.
Článek
Pohotová servírka zachránila v restauraci týraného chlapce. Pomohl tajný vzkaz psaný na ubrousku
Pohotová servírka zachránila v restauraci týraného chlapce. Pomohl tajný vzkaz psaný na ubrousku Servírka Flavaine Carvalho z amerického Orlanda udělala na Nový rok dobrý skutek. Když 1. ledna v restauraci Mrs. Potato obsluhovala jednu rodinu, všimla si smutného 11letého chlapce, který nesnědl ani sousto. Tento chlapec měl navíc modřiny na těle. Díky vzkazu na ubrousku Flavaine zjistila, že hoch potřebuje pomoc a zavolala policii.
Článek
Je tohle největší pavouk na světě? Z tohoto obra budete mít špatné spaní!
Je tohle největší pavouk na světě? Z tohoto obra budete mít špatné spaní! Arachnofobici, tento článek opravdu není pro vás. Pokud vás opravdu děsí jen pohled na pavouky, tak se do galerie nedívejte. Jedna záchranná stanice pro zvířata totiž zveřejnila fotky obrovského pavouka.
Článek
Máte krevní skupinu s negativním Rh faktorem? Zjistěte, jak Rh minus formuje vaši osobnost
Máte krevní skupinu s negativním Rh faktorem? Zjistěte, jak Rh minus formuje vaši osobnost Každý z nás ví, jakou má krevní skupinu. Kromě toho nás rozděluje také Rh faktor. Jsme buď Rh pozitivní, nebo Rh negativní. Pokud máte krevní skupinu Rh negativní, patříte k výjimečným lidem. V evropské populaci má Rh minus pouze 16 procent lidí, v celosvětovém měřítku pak pouze 1 procento. Co všechno o vás tento Rh negativní faktor vypovídá?
Více článků