Nejnovější články

Článek
Péče o pokožku rukou v zimě: Základem je dokonalá hydratace a regenerace
Péče o pokožku rukou v zimě: Základem je dokonalá hydratace a regenerace S příchodem nejstudenějšího období v roce si naše ruce zaslouží speciální péči. Jejich pokožka v zimě velmi trpí. Pokud o své ruce nebudete náležitě pečovat, bude jejich kůže suchá, drsná a šupinatá. Může však také bolestivě praskat. Jakým způsobem byste se tedy měli v zimě starat o pokožku svých rukou?
Článek
Dopřejte svým rukám péči i ochranu
Dopřejte svým rukám péči i ochranu Abychom se dostatečně ochránili před novým koronavirem, snažíme se dodržovat pravidlo 3R. Tedy roušky, ruce a rozestupy. Protože často nemáme možnost umýt si ruce důkladně mýdlem, volí řada z nás raději čisticí gely.
Článek
Ruská blogerka porodila chlapečka nevlastnímu synovi. Z Mariny Balmashevy jsou lidé v šoku
Ruská blogerka porodila chlapečka nevlastnímu synovi. Z Mariny Balmashevy jsou lidé v šoku Marina Balmasheva patří k nejznámějším ruským influencerkám. Lidé se zájmem na Instagramu sledovali její radikální hubnoucí proměnu. Nyní si vysloužila pozornost za něco zcela jiného. Veřejně se na Instagramu přiznala, že se rozvedla s manželem a čeká dítě s dospělým nevlastním synem. Nyní se tomuto nesourodému páru narodilo společné miminko.
Článek
Kamylla bojovala po mozkové příhodě o život v nemocnici. Matka s jejím manželem si mezitím začali aférku
Kamylla bojovala po mozkové příhodě o život v nemocnici. Matka s jejím manželem si mezitím začali aférku Brazilka Kamylla Melo je velmi krásná žena. Má ovšem za sebou velmi těžké období. Musela totiž překonat, že ji zradily dvě nejdůležitější osoby jejího života. Matka a manžel. Když Kamylla zápasila čtyři měsíce o život v nemocnici, její matka a její manžel se dali dohromady. Jak sama říká, se svou životní zkušeností se již vyrovnala.
Článek
Co mužům přijde na ženách naprosto odporné? Je to hlavně těchto 9 věcí!
Co mužům přijde na ženách naprosto odporné? Je to hlavně těchto 9 věcí! Dámy, sdělím vám nepříjemnou pravdu - umělé gelové nehty, kalhoty s vysokým pasem i šňůrkatá tanga muže naprosto odpuzují. Je to šok, že?
Článek
Jak často měnit a prát podprsenku: Spousta žen dělá s používáním tohoto spodního prádla chybu
Jak často měnit a prát podprsenku: Spousta žen dělá s používáním tohoto spodního prádla chybu Měnit si každý den spodní kalhotky je pro každou ženu nepsaným pravidlem. Jak je to ovšem s dalším spodním prádlem, kterým je dámská podprsenka? Přečtěte si, jak často byste měla měnit a prát podprsenku. Spousta žen v tom totiž dělá velkou chybu.
Článek
Holčička měla ve vlasech tisíce vší. Šokující video, které láme rekordy na TikToku, je jen pro silné povahy
Holčička měla ve vlasech tisíce vší. Šokující video, které láme rekordy na TikToku, je jen pro silné povahy Měli jste někdy vši? Nebo jste s nimi bojovali u svých dětí? Určitě víte, že zbavit se vší je běh na dlouhou trať. To rodiče malé hnědovlasé holčičky tento problém zanedbali do té míry, že svou dcerku museli svěřit do rukou profesionálů. Z videa jejího odvšivování, které se šíří TikTokem jako lavina, se však slabším povahám může zvednout žaludek.
Článek
Znamení zvěrokruhu, která v roce 2021 najdou osudovou lásku. Spřízněnou duši potkají Blíženci, Lvi či Štíři
Znamení zvěrokruhu, která v roce 2021 najdou osudovou lásku. Spřízněnou duši potkají Blíženci, Lvi či Štíři Rok 2021 přinese něco nového každému znamení zvěrokruhu. Horoskop lásky ovšem napovídá, že některá hvězdná znamení najdou v roce 2021 životního partnera. Kterým znamením tedy letošní rok přinese novou lásku na celý život? Projděte si následující seznam znamení zvěrokruhu, která se letos osudově zamilují. Možná, že se mezi nimi najdete také.
Článek
Bramborový zábal na průdušky uleví od bolesti a pomůže s odkašláváním. Tento přírodní lék na kašel používaly už naše babičky
Bramborový zábal na průdušky uleví od bolesti a pomůže s odkašláváním. Tento přírodní lék na kašel používaly už naše babičky Cítíte bolest na průduškách, máte kašel a jste zahlenění? Vedle klasické léčby vyzkoušejte i osvědčené triky našich babiček. Dobře fungujícím přírodním lékem na oslabené průdušky je podle nich teplý bramborový zábal, který si poradí se zánětem a uleví vám od bolesti a zahlenění. Jak tedy bramborový zábal na průdušku připravit?
Článek
Jessica Alves se ukázala poprvé bez mejkapu. Takto vypadá bývalý Ken Rodrigo Alves po 75 plastických operacích
Jessica Alves se ukázala poprvé bez mejkapu. Takto vypadá bývalý Ken Rodrigo Alves po 75 plastických operacích Živoucí Barbie Jessica Alves, která vstoupila do povědomí jako Ken Rodrigo Alves, ukázala světu svou pravou tvář. Svým fanouškům se poprvé odhalila bez make-upu. Tato transgender hvězda, která je více než jeden rok ženou, odvážně ukázala stav svého obličeje po 75 plastických operacích.
Článek
Péče o památky zahradní architektury chce sportovního ducha a cestovatelské nadšení
Péče o památky zahradní architektury chce sportovního ducha a cestovatelské nadšení Žije svůj život a dělá svoji práci, váží si obyčejných věcí a neúnavně pracuje ve prospěch věcí výjimečných. Taková je dlouholetá pracovnice Národního památkového ústavu v Brně Ing. Dagmar Fetterová (1943). Usměvavá, přátelská žena, tělem i duší oddaná památkám zahradního umění.
Článek
Nejlepší palačinky se netrhají a jsou dokonale tenké. Přinášíme tipy a triky, jak je udělat
Nejlepší palačinky se netrhají a jsou dokonale tenké. Přinášíme tipy a triky, jak je udělat Připravit dokonalé palačinky je kumšt. Určitě se vám při smažení palačinek stalo, že byly silné, nasáklé olejem a trhaly se. Abyste si udělali ty nejlepší palačinky na světě, zkuste dodržet několik základních pravidel. Máme pro vás několik triků profesionálů, díky nimž dosáhnete velmi tenkých palačinek, které se nebudou trhat.
Článek
Pohotová servírka zachránila v restauraci týraného chlapce. Pomohl tajný vzkaz psaný na ubrousku
Pohotová servírka zachránila v restauraci týraného chlapce. Pomohl tajný vzkaz psaný na ubrousku Servírka Flavaine Carvalho z amerického Orlanda udělala na Nový rok dobrý skutek. Když 1. ledna v restauraci Mrs. Potato obsluhovala jednu rodinu, všimla si smutného 11letého chlapce, který nesnědl ani sousto. Tento chlapec měl navíc modřiny na těle. Díky vzkazu na ubrousku Flavaine zjistila, že hoch potřebuje pomoc a zavolala policii.
Článek
Je tohle největší pavouk na světě? Z tohoto obra budete mít špatné spaní!
Je tohle největší pavouk na světě? Z tohoto obra budete mít špatné spaní! Arachnofobici, tento článek opravdu není pro vás. Pokud vás opravdu děsí jen pohled na pavouky, tak se do galerie nedívejte. Jedna záchranná stanice pro zvířata totiž zveřejnila fotky obrovského pavouka.
Článek
Máte krevní skupinu s negativním Rh faktorem? Zjistěte, jak Rh minus formuje vaši osobnost
Máte krevní skupinu s negativním Rh faktorem? Zjistěte, jak Rh minus formuje vaši osobnost Každý z nás ví, jakou má krevní skupinu. Kromě toho nás rozděluje také Rh faktor. Jsme buď Rh pozitivní, nebo Rh negativní. Pokud máte krevní skupinu Rh negativní, patříte k výjimečným lidem. V evropské populaci má Rh minus pouze 16 procent lidí, v celosvětovém měřítku pak pouze 1 procento. Co všechno o vás tento Rh negativní faktor vypovídá?
Článek
Koronavirus vytlačil chřipku. Letošní chřipková sezóna podle Státního zdravotního ústavu nebude
Koronavirus vytlačil chřipku. Letošní chřipková sezóna podle Státního zdravotního ústavu nebude Znáte někoho ve svém okolí, kdo by aktuálně onemocněl chřipkou? Pravděpodobně nikoliv. Jak potvrzuje Státní zdravotní ústav (SZÚ), v letošním roce dosud české laboratoře nezaznamenaly jediný případ chřipky. Odborníci tak odhadují, že letošní chřipková sezóna nebude, nebo proběhne pouze velmi mírně.
Článek
Očkování proti koronaviru v Izraeli: 14 dnů po první dávce vakcíny Pfizer a BioNTech pokleslo riziko nákazy koronavirem u očkovaných o 50 procent
Očkování proti koronaviru v Izraeli: 14 dnů po první dávce vakcíny Pfizer a BioNTech pokleslo riziko nákazy koronavirem u očkovaných o 50 procent Blízkovýchodní stát Izrael, kde aktuálně probíhá na plné obrátky očkování proti koronaviru, přináší dobré zprávy. Místní ministerstvo zdravotnictví uvedlo, že u lidí, kteří přijali první dávku vakcíny Pfizer a BioNTech, poklesla nákaza koronavirem o celých 50 procent. Tuto informaci 12. ledna publikoval list The Times of Israel.
Článek
Hannah Kritzeck se narodila s primárním nanismem. I přes svůj handicap si užívá života naplno
Hannah Kritzeck se narodila s primárním nanismem. I přes svůj handicap si užívá života naplno Když Hannah před 25 lety přišla na svět, všem bylo na první pohled jasné, že je jiná. Ve srovnání s dalšími miminky měla jinou stavbu těla, byla o mnoho hubenější a kratší. Diagnóza zněla primární nanismus. Její biologická matka se jí hned po porodu vzdala. Jak se daří 25leté Hannah dnes? Má milující rodinu, spoustu přátel a šťastný život.
Článek
Prožila klinickou smrt: To, co tato žena viděla během ní, vás doslova ohromí
Prožila klinickou smrt: To, co tato žena viděla během ní, vás doslova ohromí Lidé věří, že po smrti je čeká mnohem lepší život než ten, který prožívali. Různá náboženství mají na posmrtnou existenci zcela rozličné názory. Jedni věří, že duše lidí půjdou do ráje, jiné do pekla - podle toho, jaký život vedli. Někteří se údajně převtělí do zvířete nebo se opět narodí. Co však člověk prožívá v době kdy přechází na „druhý břeh“?
Více článků