Nejnovější články

Článek
Dejte svým blízkým najevo, jak moc vám na nich záleží. Řekněte jim to v osobním videu
Dejte svým blízkým najevo, jak moc vám na nich záleží. Řekněte jim to v osobním videu Zdraví máme jenom jedno. Upozorňujete pravidelně své rodiče, prarodiče, sourozence nebo přátele, aby se sebou začali něco dělat a udrželi se co nejdéle fit? Pokud vás stále ignorují, vytvořte pro ně ryze osobní video, ve kterém jim dáte najevo, jak moc vám na nich záleží.
Článek
Zemřela Denisa z MasterChefa. Bojovala s rakovinou, bylo jí pouhých 35 let
Zemřela Denisa z MasterChefa. Bojovala s rakovinou, bylo jí pouhých 35 let Denisu Cziglovou znali lidé díky televizní kulinářské soutěži MasterChef, v níž zabodovala v roce 2019. Již dříve tato talentovaná kuchařka bojovala s rakovinou, která se jí bohužel v roce 2023 opět vrátila. Nakonec této zákeřné nemoci podlehla. Bylo jí pouhých 35 let.
Článek
Hvězda seriálu Ženatý se závazky otevřeně o své nevyléčitelné chorobě: Neobejdu se bez plenek
Hvězda seriálu Ženatý se závazky otevřeně o své nevyléčitelné chorobě: Neobejdu se bez plenek Pro herečku a hvězdu seriálu Ženatý se závazky není boj s roztroušenou sklerózou pouze o léčbě a přežití. Tuto nevyléčitelnou nemoc se snaží překonávat s humorem. Právě proto vytvořila podcast “MeSsy”, kde sdílí své zkušenosti. Vyjádřila se mimo jiné, že bez plenek už to nejde.
Článek
Mech v trávníku: Osvědčené rady, jak jej účinně zlikvidujete
Mech v trávníku: Osvědčené rady, jak jej účinně zlikvidujete Když se ve vašem trávníku začne ve velkém objevovat mech, je na čase, abyste zasáhli. Také tento problém řešíte nejčastěji na jaře? Díky správným postupům můžete mech v trávníku úspěšně vylikvidovat. Co například pomáhá?
Článek
Jak dnes vypadá herečka Jennifer Love Hewitt? Kvůli plastikám se prý změnila k nepoznání
Jak dnes vypadá herečka Jennifer Love Hewitt? Kvůli plastikám se prý změnila k nepoznání Americká herečka Jennifer Love Hewitt bodovala zvláště v devadesátkách a na přelomu druhého tisíciletí. Jak vypadá dnes? Některé nepřejícné jazyky tvrdí, že se změnila v důsledku plastických operací k nepoznání. 45letá herečka však vyvrací, že by podstoupila jakékoliv ráznější úpravy svého zevnějšku.
Článek
Monika Bagárová přestala kojit: Takhle se jí proměnila postava
Monika Bagárová přestala kojit: Takhle se jí proměnila postava Jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček Monika Bagárová se vrátila z prosluněné dovolené v Dubaji. Když zveřejnila video na Instagramu, její fanoušci si rázem všimli změn její postavy. Zdá se, že tato změna byla nevyhnutelná, protože zpěvačka přestala po dlouhých 4 letech kojit svou dceru Rumii. Jak se ale Monika vyjádřila k nepříjemným hejtům?
Článek
Zemřel herec z kultovního seriálu Derrick. Fritzi Wepperovi bylo 82 let
Zemřel herec z kultovního seriálu Derrick. Fritzi Wepperovi bylo 82 let Fanoušky německého kriminálního seriálu Derrick zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku 82 let zemřel v pondělí 25. března 2024 ráno Fritz Wepper, který patřil k německým hereckým legendám. Naposledy vydechl v mnichovském hospicu.
Článek
Velikonoční tradice na přestupný rok: Pomlázka se otáčí a mrskají holky
Velikonoční tradice na přestupný rok: Pomlázka se otáčí a mrskají holky Milé slečny a ženy, chtěly byste o Velikonocích vymrskat pány? Jestli byste si rády vyzkoušely dámskou pomlázku, máte jedinečnou možnost. Dle tradice se totiž pomlázka otáčí na přestupný rok a dívky tak mohou v některých krajích Česka bez postihu vyšupat chlapce.
Článek
Video: Rodina otevřela 9 let staré velikonoční vejce. Neměli to dělat
Video: Rodina otevřela 9 let staré velikonoční vejce. Neměli to dělat Proč dlouho neskladovat velikonoční vajíčko vařené natvrdo? Odpověď na tuto otázku vám pravděpodobně dá jedna americká rodina, která našla pod gaučem během stěhování 9 let staré velikonoční vejce. Samozřejmě je nenapadlo nic jiného, než vajíčko otevřít. Video, které při tomto úkonu pořídili, vám napoví, proč to neměli dělat.
Článek
Shopaholic Nicol má po třídenním porodu trauma. Snaží se jej stále vytěsnit z hlavy
Shopaholic Nicol má po třídenním porodu trauma. Snaží se jej stále vytěsnit z hlavy Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol se před několika dny stala novopečenou maminkou. Porod synka Huga jí však dal pořádně zabrat, neboť trval dlouhé tři dny. Nikola je již se svým chlapečkem doma, ovšem přiznala, že má z nedávného porodu stále velké trauma.
Článek
Cena banánů půjde strmě nahoře, varuje odborník. Kvůli klimatickým změnám
Cena banánů půjde strmě nahoře, varuje odborník. Kvůli klimatickým změnám Banány patří k nejoblíbenějším druhům ovoce na světě. Jak uvedlo BBC News s odvoláním na vedoucího ekonoma OSN pro výživu a zemědělství, cena banánů má jít prudce nahoru. A to hlavně kvůli dopadům klimatických změn.
Článek
Nevzali ji do letadla kvůli obezitě. Pomstila se i s úroky
Nevzali ji do letadla kvůli obezitě. Pomstila se i s úroky Na konci svého pobytu v Libanonu zažila brazilská influencerka Juliana Nehme velmi nemilou zkušenost. Posádka letadla společnosti Qatar Airways ji kvůli její nadváze odmítla vzít na palubu. Juliana se cítila velmi ponížená a rozhodla se, že tento incident nenechá jenom tak. Jak se pomstila?
Článek
Ano, šéfe! hlásí návrat. Zdeněk Pohlreich vyzývá restaurace, aby se hlásily do jeho show
Ano, šéfe! hlásí návrat. Zdeněk Pohlreich vyzývá restaurace, aby se hlásily do jeho show Po dlouhých šesti letech se Zdeněk Pohlreich vrací na scénu se svou oblíbenou televizní show Ano, šéfe! Do nové řady tohoto kultovního pořadu právě probíhá casting. Vyhlášený šéfkuchař proto vyzývá restaurace, kterým se nedaří, aby se neváhaly přihlásit.
Článek
Babiččino křišťálové sklo je podklad. Některé kousky prodáte až za 10 tisíc korun
Babiččino křišťálové sklo je podklad. Některé kousky prodáte až za 10 tisíc korun Při úklidu domova často narazíme na staré věci, které nás vtáhnou do minulosti. Před tím, než se jich rychle zbavíme, stojí za to projet internet a dozvědět se něco více o jejich nominální hodnotě. Věděli jste například, že vázy, nádoby nebo sety z křišťálového skla můžete prodat až za 10 tisíc korun?
Článek
Velikonoční hlavička s uzeným masem: Tento staročeský recept patří po generace k Velikonocům
Velikonoční hlavička s uzeným masem: Tento staročeský recept patří po generace k Velikonocům Na slavnostně prostřené tabuli našich předků nesměla o Velikonocích chybět velikonoční hlavička. Že vám název tohoto staročeského receptu něco říká? Ano, jde o lidové označení pro velikonoční nádivku. Pojďte si s námi tento tradiční velikonoční pokrm připravit přesně podle receptu našich předků.
Článek
Zemřel oscarový scenárista David Seidler. Napsal hvězdný film Králova řeč
Zemřel oscarový scenárista David Seidler. Napsal hvězdný film Králova řeč Takovou smrt a v tak požehnaném věku by si přál každý. Ve věku 86 let zemřel v sobotu 16. března během rybaření na Novém Zélandu hvězdný britsko-americký scénárista židovského původu David Seidler. Rybaření bylo jeho životní vášní, a tak odešel na druhý břeh během činnosti, kterou měl velmi rád.
Článek
V rakouském Grazu zemřel kojenec po těžké infekci černého kašle. Čeští vakcinologové proto doporučují těhotným ženám očkování
V rakouském Grazu zemřel kojenec po těžké infekci černého kašle. Čeští vakcinologové proto doporučují těhotným ženám očkování Černý kašel v Rakousku si vyžádal smrt několik týdnů starého miminka. V nemocnici v Grazu neboli Štýrském Hradci zemřel kojenec v důsledku těžké infekce černého kašle. Tuto smutnou zprávu přinesl v úterý 19. března 2024 rakouský list Kleine Zeitung.
Článek
Černý kašel v Česku má letos první oběť. Zemřel pacient z kategorie 55–64 let
Černý kašel v Česku má letos první oběť. Zemřel pacient z kategorie 55–64 let Počty lidí nakažených černým kašlem v České republice strmě vzrůstají. Jak informovala ČTK, v letošním roce již bohužel s tímto onemocněním zemřel první člověk. Šlo o pacienta z věkové kategorie 55 až 64 let.
Článek
První video britské princezny Kate po operaci břicha: Působí šťastně, spokojeně a odpočatě
První video britské princezny Kate po operaci břicha: Působí šťastně, spokojeně a odpočatě Záhadná lednová operace britské princezny Kate a její následné několikatýdenní stažení z veřejného života vyvolává spoustu otázek a obav. Britský list The Sun zveřejnil první video princezny Kate po operaci břicha, které má pocházet z třetího březnového víkendu. Toto video potvrzuje, že se již Kate daří lépe.
Článek
Američanka opustila 16měsíční dceru a odjela na dovolenou. Dostala doživotí za vraždu
Američanka opustila 16měsíční dceru a odjela na dovolenou. Dostala doživotí za vraždu Její čin rozplakal i ty nejotrlejší policisty. Žena z amerického Ohia vyrazila loni v červnu na 10denní dovolenou do Detroitu a Portorika. Svou 16měsíční dceru však nechala doma samotnou - zavřenou v ohrádce. Batolátko zemřelo na vyhladovění a dehydrataci. Krkavčí matka si nyní vysloužila doživotí za vraždu.
Více článků