Nejnovější články

Článek
Martina Pártlová sdílela vzpomínku na X-Factor. Lidé si ji spletli s Britney Spears
Martina Pártlová sdílela vzpomínku na X-Factor. Lidé si ji spletli s Britney Spears Zpěvačka Martina Pártlová zavzpomínala na účast v pěvecké show X-Factor. Právě díky této soutěži, v níž v roce 2008 skončila na čtvrtém místě, následně prorazila v českém showbyznysu. Rodačka z Českých Budějovic sdílela vzpomínkovou fotku, na níž svým současným fanouškům připomínala spíš Britney Spears, Paris Hilton nebo Taylor Swift.
Článek
V 28 letech zemřela kanadská herečka Samantha Weinstein. Zazářila v remaku filmu Stephena Kinga Carrie
V 28 letech zemřela kanadská herečka Samantha Weinstein. Zazářila v remaku filmu Stephena Kinga Carrie V pouhých 28 letech tento svět navždy opustila nadějná kanadská herečka Samantha Weinstein. Zemřela 14. května 2023 v nemocnici Princess Margaret v kanadském Torontu na vzácnou formu rakoviny vaječníků, která jí byla diagnostikována v roce 2021.
Článek
4 běžné návyky, které ničí mozek: Workoholismus, samota, obrazovky a shon
4 běžné návyky, které ničí mozek: Workoholismus, samota, obrazovky a shon Mozek je jedním z nejdůležitějších orgánů našeho těla, a právě proto potřebuje důkladnou péči. Málokdo z nás si to uvědomuje, a tak na místo péče často nevědomky ničíme zdraví mozku každodenními návyky, které mu vůbec neprospívají. Na co si dát konkrétně pozor?
Článek
Co s posekanou trávou? Ke kompostování je jí škoda
Co s posekanou trávou? Ke kompostování je jí škoda Posekali jste na zahradě trávník a teď řešíte, co s čerstvě posekanou trávou? Máte hned několik možností, jak tento cenný organický materiál využít. Každopádně ke kompostování nebo do kontejneru na rostlinný odpad je posekané trávy opravdu velká škoda.
Článek
Jak oživit zvadlé a přelité rostliny? Vyzkoušejte tyto jednoduché rady
Jak oživit zvadlé a přelité rostliny? Vyzkoušejte tyto jednoduché rady Pokud máte doma rostliny, určitě víte, jak frustrující může být vidět je zvadlé nebo dokonce přelité. Nicméně, není třeba zoufat, existuje několik způsobů, jak pomoci vašim rostlinám se zotavit.
Článek
Co jsou pigmentové skvrny a jak se jich účinně zbavit?
Co jsou pigmentové skvrny a jak se jich účinně zbavit? Pigmentové skvrny jsou tmavé skvrny na kůži, které se vyskytují v důsledku přemnožení melaninu, pigmentu produkovaného kožními buňkami zvanými melanocyty. Tyto skvrny se mohou objevit na různých částech těla, včetně obličeje, rukou, nohou a krku.
Článek
Žák 8. třídy ZŠ dostal pětku z tématu druhy prostituce. Lidé na sociálních sítích se podivují nad obsahem učiva pro 2. stupeň ZŠ
Žák 8. třídy ZŠ dostal pětku z tématu druhy prostituce. Lidé na sociálních sítích se podivují nad obsahem učiva pro 2. stupeň ZŠ Česká uživatelka Twitteru s přezdívkou Mishak se pozastavila nad obsahem předmětu Výchova k občanství a ke zdraví, který se učí na druhém stupni základních škol. Konkrétně sdílela ofocenou stránku z aplikace Bakaláři, kam učitelka zapsala synovi její kamarádky, který navštěvuje 8. třídu, pětku z tématu druhy prostituce.
Článek
Jak se efektivně zbavit svědění po štípnutí od komára? Těchto 5 triků funguje perfektně
Jak se efektivně zbavit svědění po štípnutí od komára? Těchto 5 triků funguje perfektně S nástupem teplého počasí se musíme opět potýkat s nejrůznějším hmyzem, který nás při spaní i při večerním posezení venku otravuje. Ovšem co je ještě otravnější, jsou štípance od komárů, které opravdu nepříjemně svědí. My pro vás však máme 5 triků, díky kterým se tohoto svědění rychle a jednoduše zbavíte.
Článek
Chcete zhubnout? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu a kila půjdou dolů
Chcete zhubnout? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu a kila půjdou dolů Zhubnout není tak úplně snadné, jak se může na první pohled zdát a kdo se o to už někdy pokoušel, nám dá jistě za pravdu. Mnozí z nás totiž zapomínají do svého jídelníčku zařazovat naprosto nezbytné potraviny, které nám v boji s nadbytečnými kily pomáhají.
Článek
Domácí podravka bez soli: Z libečku a kořenové zeleniny je nejlepší
Domácí podravka bez soli: Z libečku a kořenové zeleniny je nejlepší Sháníte recept na domácí polévkové koření? Nastala ideální doba k tomu, abyste si vyrobili domácí podravku bez soli. Přinášíme osvědčený recept z libečku a kořenové zeleniny, který dodá vašim polévkám a omáčkám jedinečnou chuť.
Článek
Postarší miliardář se oženil s modelkou mladší o 43 let. Lidé se na jejich lásku dívají skepticky
Postarší miliardář se oženil s modelkou mladší o 43 let. Lidé se na jejich lásku dívají skepticky Láska má mnoho podob. Svědčí o tom vztah argentinského miliardáře, který si vzal za ženu mladou modelku. Tento pár od sebe dělí neuvěřitelný rozdíl 43 let. Elina Fernandez tvrdí, že 76letý Eduardo Francisco Costantini je láskou jejího života. Spousta lidí však zaujímá jiný názor a jejich lásce příliš nevěří.
Článek
Plíseň rajčat dokáže zničit celou úrodu. Zaměřte se už teď na prevenci
Plíseň rajčat dokáže zničit celou úrodu. Zaměřte se už teď na prevenci Rajčata patří k oblíbeným plodinám českých zahrad. Ovšem v průběhu sezony jsou velmi náchylná k plísňovým onemocněním. Aby vám plíseň rajčat nezničila celou úrodu voňavých rajských jablíček, zkuste se už nyní zaměřit na prevenci. Jaká opatření stojí za to dodržovat?
Článek
Nemůžete najít zubaře nebo pediatra? Ministerstvo zdravotnictví spouští novou službu Nedostupná péče
Nemůžete najít zubaře nebo pediatra? Ministerstvo zdravotnictví spouští novou službu Nedostupná péče Hledáte beznadějně zubaře? Anebo nemůžete najít pediatra pro své dítě? Ministerstvo zdravotnictví spustilo elektronický formulář Nedostupná péče, po jehož vyplnění by se již měly dát věci samy do pohybu. Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek tvrdí, že tato speciální webová stránka vám pomůže s hledáním konkrétního lékaře.
Článek
Zemřela zpěvačka Tina Turner. Rockové babičce bylo 83 let
Zemřela zpěvačka Tina Turner. Rockové babičce bylo 83 let Na druhý břeh odešla hvězdná zpěvačka Tina Turner. Rocková babička, jak se jí přezdívalo, zemřela v 83 letech pod dlouhé těžké nemoci. Navzdory tomu, že se dožila požehnaného věku, jsou z její smrti všichni v šoku.
Článek
Co všechno o vás prozradí zaťatá pěst? Řekne o vaší povaze více, než byste asi čekali!
Co všechno o vás prozradí zaťatá pěst? Řekne o vaší povaze více, než byste asi čekali! Věřili byste tomu, že kromě čar, které se ukrývají ve vaší dlani, se dá o vaší osobnosti dost vyčíst i z toho, jak vypadá vaše zatnutá pěst? Existují 3 typy, jak můžete svou pěst zatnout, tak to zkuste a podívejte se sami, co to o vás prozradí!
Článek
Trendy plavky 2023: Zazáříte ve volánech i ve sportovních modelech
Trendy plavky 2023: Zazáříte ve volánech i ve sportovních modelech Vybíráte si dámské plavky na novou letní sezonu? Pokud chcete vědět, co se zrovna nosí a v kterých modelech na pláži či u bazénu jednoznačně zazáříte, přinášíme základní přehled trendy plavek 2023. Které modely dámských plavek jsou tedy letos tím největším hitem, který by neměl chybět ani ve vaší letní výbavě?
Článek
Povinná školní docházka na 10 let. Uvažuje nad ní ministr školství Mikuláš Bek
Povinná školní docházka na 10 let. Uvažuje nad ní ministr školství Mikuláš Bek Nový ministr školství Mikuláš Bek při nástupu do své funkce oznámil, že jednou z jeho priorit je změna povinné školní docházky na 10 let. Jak by tato změna konkrétně vypadala a jakým způsobem by ovlivnila školáky? Na tyto otázky ministr odpověděl v podcastu Ptám se já Seznam Zprávám.
Článek
Co řeknou rysy obličeje o vaší povaze a chování?
Co řeknou rysy obličeje o vaší povaze a chování? Na internetu můžeme najít nespočet věcí, díky kterým si o sobě zjistíme, kým vlastně je, i jací jsme, ovšem ne všem se dá tak úplně věřit. Avšak, co jiného by o vás samotné mělo vypovědět líp než váš obličej? Věřte tomu nebo ne, rysy ve vašem obličeji o vás prozradí sebemenší detaily!
Článek
Kosmetické produkty, které nepotřebujeme, ale přesto je kupujeme
Kosmetické produkty, které nepotřebujeme, ale přesto je kupujeme Někdy naše rozhodnutí ovlivní reklamy, někdy jen malé doporučení, což následně znamená, že nakupujeme spoustu zbytečných krémů, masek a sér, které slibují zázraky. Jenže jak to ve skutečnosti s tím marketingem je? Které z kosmetických produktů vlastně vůbec nepotřebujeme?
Článek
Libečkové maggi: Recept na skvělé zužitkování úrody libečku
Libečkové maggi: Recept na skvělé zužitkování úrody libečku Vyrostl vám na zahradě libeček a nevíte, co s ním? Vyrobte si z něj domácí libečkové maggi. Získáte chutné tekuté polévkové dochucovadlo, které je složené z čistě přírodních ingrediencí. Jak si maggi z libečku vyrobit? Přinášíme osvědčený recept.
Více článků