Nejnovější články

Článek
TOP vůně 2018: Přivítejte podzim  stylově s novou vůní
TOP vůně 2018: Přivítejte podzim stylově s novou vůní Je čas na změnu! Nejlepší vůně podzimu jsou tu a čekají na vaše objevení. Stejně jako pomalu začneme ukládat lehké, letní oblečení na dno šatní skříně, velí nám módní diktát sáhnout po hřejivějších a intenzivnějších vůních. Neztrácejte svůj drahocenný čas bezmyšlenkovitým testováním desítek vůní v parfumérii a rovnou sáhněte po té pravé.
Článek
"PIZZApocalypsa": Experiment s nezdravým stravováním a dobrou fyzičkou
"PIZZApocalypsa": Experiment s nezdravým stravováním a dobrou fyzičkou Naprostá většina odborníků na výživu vám řekne, že pokud chcete zhubnout, měli byste v prvé řadě přestat chodit do podniků s rychlým občerstvením. To Brian Northrup se jejich rady nedržel. Naopak chtěl vyzkoušet, co s jeho tělem udělá, když bude každý den jíst pizzu. Tuto bizarní "dietu" držel celý jeden rok. Rozhodně vás překvapí, jak dopadl!
Článek
Podle vědců muži stresují své ženy více než děti. Jak je to možné?
Podle vědců muži stresují své ženy více než děti. Jak je to možné? V dnešní době, kdy finančně musí rodinu podporovat nejenom muži, ale také ženy, se může stát, že právě manželka a zároveň maminka se někdy cítí vyčerpaně. V takovém případě je na místě, aby si manželé byli v domácích pracích rovni, mnohdy to tak ale bohužel není.
Článek
Mít sestru z nás dělá lepšího člověka. Podle studií je to prospěšné pro duševní zdraví
Mít sestru z nás dělá lepšího člověka. Podle studií je to prospěšné pro duševní zdraví Po všech těch hádkách, křičení, házení věci a dohadování se vám dnes ukážeme, jak prospěšné pro vás je mít sestru a čemu všemu vás jistě naučila. O tom, jak velký vliv na život člověka mají rodiče, není pochyb, ovšem osobnost člověka formují i jeho sourozenci, především sestra. O co tedy jedináčci přicházejí?
Článek
Margaret Thatcherová: Železná lady, kterou lidé milovali a zároveň nenáviděli
Margaret Thatcherová: Železná lady, kterou lidé milovali a zároveň nenáviděli 13. října přesně před 93 lety se narodila Margaret Thatcherová, kterou celý svět zná pod přezdívkou Želená lady. Vůdkyně britských konzervativců se proslavila svou tvrdou a neústupnou reformní politikou, kterou si získala spoustu příznivců a ještě více odpůrců. Jaký byl její život?
Článek
Podle lékařů je chemoterapie neúčinná. Lidskému tělu údajně škodí a ničí ho
Podle lékařů je chemoterapie neúčinná. Lidskému tělu údajně škodí a ničí ho Čas od času se nám od lékařů dostanou informace, které nás dokážou pořádně šokovat. Ta nejnovější se zaobírá chemoterapií a jejím vlivem na lidské tělo. Podle některých lékařů chemoterapie údajně nedokáže zničit rakovinové buňky a našemu tělu jen škodí. Jak je to doopravdy?
Článek
Berete si restaurační jídlo v plastových krabičkách domů? Po přečtení tohoto článku si to rozmyslíte
Berete si restaurační jídlo v plastových krabičkách domů? Po přečtení tohoto článku si to rozmyslíte Návštěva restaurace je vždy velmi příjemným zážitkem. A co s nedojedeným jídlem? Přece si ho nechat zabalit na doma! Většina podniků používá k zabalení jednorázové polystyrenové krabičky, které ovšem představují skryté nebezpečí pro vaše zdraví. Tyto krabičky totiž mohou do jídla v horku vypouštět škodlivé toxiny. A problém je rázem na světě.
Článek
Tento domorodý kmen žije na ostrově už 60 000 let v naprosté izolaci
Tento domorodý kmen žije na ostrově už 60 000 let v naprosté izolaci Pokud se někdy dostanete do blízkosti Andamanských ostrovů, určitě se vyhněte ostrovu Severní Sentinel. V naprosté izolaci zde žije domorodý kmen, který zarputile odmítá jakýkoliv kontakt s moderním světem. Jak obyvatelé tohoto ostrova vypadají a jakým životem žijí?
Článek
Žena chtěla vědět, jaké to je rodit. Do vagíny si tedy dala 14měsíční batole
Žena chtěla vědět, jaké to je rodit. Do vagíny si tedy dala 14měsíční batole Absurdní nápady některých lidí neznají mezí, ovšem ten, který vám dnes přinášíme, nad tím opravdu zůstává rozum stát. Minulý rok v květnu se na stránkách World News Daily Report objevil článek o ženě z amerického Cincinnati, který se opravdu jen tak nevidí.
Článek
Pamatujete si na tuhle kovovou věcičku? Ještě dnes ji můžeme vidět u panelových domů
Pamatujete si na tuhle kovovou věcičku? Ještě dnes ji můžeme vidět u panelových domů Ti starší z nás si jistě ještě moc dobře pamatují na tyto kovové pomocníky, které jsme mohli najít u každého panelového domu na sídlišti a dokonce, pokud bychom trochu hledali, je u některých domů nalezneme ještě dnes.
Článek
Fenka zachránila své těhotné paničce život. Ani vy byste tohle chování u svého psa neměli podceňovat
Fenka zachránila své těhotné paničce život. Ani vy byste tohle chování u svého psa neměli podceňovat O tom, že jsou psi úžasná stvoření, není pochyb. Jsou schopni věcí, které my lidé nikdy nezvládneme, dokážou cítit naše emoce i nemoc a za každé situace jsou svému páníčkovi oddanými a milujícími společníky.
Článek
Domácí barvení vlasů: Díky těmto trikům budou vaše vlasy vypadat jako ze salonu
Domácí barvení vlasů: Díky těmto trikům budou vaše vlasy vypadat jako ze salonu Které z nás by se nelíbilo, kdyby o nás pravidelně pečoval profesionální kadeřník? Ovšem často nám chybí čas i peníze, a tak se uchylujeme k domácímu barvení vlasů. I tak mohou naše vlasy vypadat, jako bychom právě vyšly z kadeřnického salonu. Aby měla naše hříva dokonalou barvu a byla bez jediné chybičky, stačí se držet následujících rad.
Článek
S celerem společně ku zdraví. Jaké jsou výhody konzumace celeru a v čem je pro naše tělo prospěšný?
S celerem společně ku zdraví. Jaké jsou výhody konzumace celeru a v čem je pro naše tělo prospěšný? I přesto, že se dnes s celerem můžeme setkat jen v polévkách či salátech, naši předci věřili jeho účinkům a byli dokonce i přesvědčeni o jeho magických schopnostech. Kromě samotného celeru hojně konzumovali dokonce i jeho listy.
Článek
Nedaří se vám zhubnout v oblasti bříška? Vyzkoušejte tuto japonskou dýchací metodu, která spaluje tuky
Nedaří se vám zhubnout v oblasti bříška? Vyzkoušejte tuto japonskou dýchací metodu, která spaluje tuky Cesta za plochým bříškem umí být někdy pěkně trnitá. I když se totiž opravdu snažíme, poctivě cvičíme a striktně dodržujeme zdravou stravu, tuk na břiše ne a ne zmizet. Zdá se to jako boj s větrnými mlýny, ovšem máme pro vás jednu účinnou metodu, kterou využívají v Japonsku.
Článek
Dělení na modro-růžový svět: Chlapec chtěl na obličej namalovat motýla, matka mu to zakázala
Dělení na modro-růžový svět: Chlapec chtěl na obličej namalovat motýla, matka mu to zakázala Holky si hrají s panenkami a kluci zase s autíčky... To bývávalo, dnešní doba se už snaží bořit tyto stereotypy a striktní dělení na růžový a modrý svět. Zatímco holčička s bagrem tolik nepřekvapí, na kluka, který si hraje s bárbínou, se ostatní dívají spatra. Podobný zážitek pospala i Britka, která na rodinných oslavách zdobí dětem obličeje.
Článek
Pánové pozor: Pokud váš vzhled nepostrádá tyto fyzické rysy, jste pro nás ženy tím nejpřitažlivějším mužem
Pánové pozor: Pokud váš vzhled nepostrádá tyto fyzické rysy, jste pro nás ženy tím nejpřitažlivějším mužem Stejně tak, jako se některým mužům líbí spíše blondýny, jiným brunetky, štíhlé nebo plnější, tak i ženy mají své vysněné muže s velkým “M”. Pokud chcete vědět, jaké mužné typy nejvíce přitahují nás ženy, tak tady je odpověď!
Článek
Nejlepší lék na podzimní splíny a deprese: Provoňte si domov přírodou
Nejlepší lék na podzimní splíny a deprese: Provoňte si domov přírodou Na podzim se zkracují dny a prodlužují noci, z nedostatku sluníčka na nás padají splíny a depky. Abychom se zase dostali do pohody, špatné myšlenky nám pomůže zahnat nejen oblíbená hudba, plápolání svíček, ale i příjemná vůně. A proč si domov neprovonět rovnou směsí z našich nejoblíbenějších ingrediencí, které navodí pohodovou podzimní atmosféru?
Více článků